10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
נפתלי שמחי הגיש תלונה במשטרה נגד העירייה
מאת: יהורם אלוני
יו''ר העמותה למורשת תימן בעיר, נפתלי שמחי, הגיש בשבוע שעבר תלונה במשטרה נגד העירייה בגין השגת גבול וזאת בעקבות השיפוצים הנערכים במתחם אנדרטת 'יד לבנים' ברחוב שבזי בעיר.
בימים אלה עורכת העירייה שיפוצים נרחבים במתחם האנדרטה לחללי מערכות ישראל ברחוב שבזי בעיר. לדברי יו"ר העמותה נפתלי שמחי "עפ"י ההקצאה שהקצתה העירייה לעמותה לפני שנים רבות, מתחם האנדרטה נמצא במתחם העמותה ומן הראוי שהעירייה הייתה צריכה לבקש אישור מהעמותה וברגע שהיא לא עשתה זאת, הגשתי תלונה במשטרה נגד העירייה בגין הסגת גבול". עוד מוסיף שמחי "בית המשפט עדיין לא קיבל החלטה בנושא והעירייה עשתה דין לעצמה וערכה שיפוצים באנדרטת 'יד לבנים' ללא אישור העמותה. אני בשם העמותה הגשתי תלונה במשטרה נגד העירייה". שמחי מבקש להבהיר "אנחנו חלילה לא נגד השיפוצים שנערכים באנדרטת 'יד לבנים' משום שגם אני אח שכול אבל לא צריך לנצל זאת לשתיקה אוטומטית".
כזכור, בין העירייה ובין העמותה למורשת תימן קיים בימים אלה הליך משפטי בבית המשפט 'השלום' בפתח תקווה באשר לבעלות על אחזקת הקרקע והמבנה של העמותה שבו העירייה מבקשת מבית המשפט חזקה ובעלות על המקום. העמותה מצידה טוענת שהמבנה אכן שייך לעמותה כדין. יש לציין כי בעקבות ההליך המשפטי בין הצדדים הקפיאה העירייה את השיפוצים העתידיים במבנה. לנו נודע כי במסגרת ההתדיינות בין הצדדים, ביקש בית המשפט מהצדדים מספר פעמים להגיע לפשרה אולם נכון להיום, שני הצדדים עומדים על דעתם ובחודש הבא אמורים הצדדים להיפגש שוב בית המשפט להתדיינות נוספת ואולי בית המשפט ייתן את דברו. אישים חשובים המעורבים בפרשה ניסו לגשר בין הצדדים אך ללא הצלחה וחבל. מפקד תחנת המשטרה בעיר סנ"צ פרץ רצון אישר לנו את הגשת התלונה.
מהעירייה נמסר בתגובה: "נגד מר שמחי מתנהל משפט במסגרתו והוא נתבע להתפנות מבניין המורשת השייך לציבור בראש העין , כדי שהעירייה תוכל לשדרג את הבניין ולהפכו למוזיאון ראוי שינציח את מורשת תימן המפוארת על פי החלטת מועצת העיר. האנדרטה משופצת כדי לתת כבוד לנופלים ולבני משפחותיהם ולכן תלונתו של מר שמחי אינה ראויה כלל להתייחסות".
תאריך: 15/03/2012
גיליון: 828
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il