10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
הקבלן מתעכב והתושבים סובלים
מאת: יהורם אלוני
מזה כמה חודשים שתושבי רחוב החמישה מתלוננים שהשיפוצים הנערכים ברחוב מתעכבים יותר מדי ולטענתם ''השיפוצים מהווים נזק עצום לרכביהם ולבריאותם''.
מבדיקה שערכנו מתברר כי החברה הכלכלית בשיתוף העירייה עורכת בימים אלה שיפוצים נרחבים במספר רחובות בעיר ואחד מהם הוא רחוב החמישה. במסגרת השיפוצים החל הקבלן המבצע בהכנה לסלילת הכביש ולפני מספר שבועות, החל בגירוד השכבה העליונה של הכביש לקראת סלילתו אלא שמאז נשאר הכביש כמו שהוא והדבר מעורר את כעסם של תושבי הרחוב שלטענתם "הדבר מסב נזק לרכבם ולבריאותם". אין זו הפעם הראשונה שתושבי הרחוב פונים לכל הגורמים המקצועיים בעירייה בבקשה לשים קץ לסבלם ולשדרג את הרחוב כמו שאר הרחובות אלא שלטענתם "כנראה שנולדנו לסבול" אמר אחד התושבים. מסיור שערכנו השבוע עם אחד התושבים בשעות הבוקר עולה תמונה עגומה: עשרות רכבים נוסעים בכביש המגורד אשר מהווה סכנה לרכבים ולתלמידים ההולכים למוסדות החינוך הקיימים ברחוב כגון: מהמורות רבות, מדרכות שבורות ותאורה לקויה. התושבים קיימו פגישות אין ספור עם הגורמים המקצועיים בעירייה בבקשה לשדרג את הרחוב כפי שעשו זאת בשאר הרחובות בעיר. חשוב לציין כי רחוב החמישה הינו רחוב צר ובו ממוקמים מוסדות חינוך כגון בית הספר התיכון "עתיד", "אוהל שלום", "אולפנת זבולון" בית הספר "המפתן". במסגרת השיפוצים שנערכים ברחוב, מבקשים התושבים להתחשב במוסדות החינוך ברחוב מאחר ולטענתם ישנה מצוקת חנייה רבה לתושבי הרחוב. אחד התושבים אמר לנו השבוע "חבל מאוד שחוסר תיאום בין הגופים בעיר היה יכול למנוע מהתושבים עוגמת נפש שמתארכת מזה כשלושה חודשים".
מהעירייה נמסר בתגובה: "אכן התבצעו עבודות גירוד ברח' החמישה כהכנה לשיפור הכביש בעתיד. בתום בדיקות שבוצעו בשטח, הוחלט לבצע גם החלפת קו ביוב במקום באמצעות תאגיד המים, ולכן העבודות התעכבו כדי לתת לתאגיד המים להיערך לביצוע עבודות תשתית במקום. העירייה הקפידה כל יום-יומיים למלא את הבורות במקום. העבודה לריבוד הכביש תתחיל ב-25.3 בתיאום עם המשטרה. העירייה מתנצלת על אי הנוחות הזמנית ומבקשת את השת"פ של התושבים".
תאריך: 15/03/2012
גיליון: 828
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il