10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
לבטל את ההקצאה
מאת: יהורם אלוני
תושבי רחוב שבזי- החמישה ממשיכים במאבקם נגד החלטת העירייה מלפני כחודשיים להקצות קרקע לעמותת ''כנפי יונה'' ברחוב החמישה- שבזי עבור הקמת מדרשה.
השבוע הם שיגרו מכתב באמצעות בא כוחם עו"ד אמיר לירן למנכ"לית העירייה אירית נתן ובו הם מבקשים לבטל את כל הליך ההקצאה מלפני כחודשיים.
כזכור, לפני כחודשיים אישרה מליאת המועצה בישיבתה החודשית הקצאת קרקע לעמותת "כנפי יונה" לצורך הקמת מדרשה לבנות ראש העין. רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט, ביקש לפני ההצבעה מהיועצת המשפטית של העירייה, עו"ד פרומה פורת, להוסיף להסכם ההקצאה את התחייבותה של העמותה שלא להפוך את המקום לאולם אירועים, לחתונות וכדומה משום שההקצאה היא בלב שכונה והדבר עלול לפגוע באיכות חייהם של התושבים המתגוררים מסביב. לאחר שהתברר לרזיאל כי הצעתו לא התקבלה, יצא מהישיבה. התושבים שמתנגדים להחלטת העירייה, החלו בעצומה והשבוע הם שיגרו באמצעות עו"ד אמיר לירן מכתב למנכ"לית העירייה אירית נתן בבקשה לעצור את כל ההליך ההקצאה. לדברי עו"ד לירן "ישנם ליקויים בהליך ההקצאה" כגון: הודעות שלא נמסרו, פרסומים שאינם תואמים ועוד. התושבים מבקשים לבטל מיידית את ההחלטה או להוסיף סעיף בהסכם ההקצאה את התחייבותה של העמותה שלא להפוך את המקום לאולם אירועים משום שהדבר עלול לפגוע באיכות חייהם של התושבים. אחד התושבים אמר השבוע ל'אינדקס אובייקטיבי' "אנחנו לא ניתן לעירייה להרוס לנו את איכות חיינו. אנחנו עומדים על דעתנו שהמדרשה לא תהפוך לאולם אירועים. אנחנו מבקשים להתריע מראש. אם העירייה לא תיענה לדרישתנו בכוונתנו לפנות לבית המשפט לעצור כל הליך לא דמוקרטי מצד העירייה". התושבים הביעו את כעסם על ראש העירייה משה סיני ועל חברי המועצה שאישרו הקמת מדרשה במקום שיש כבר מוסדות חינוך ברחוב, "הדבר יגרום לצפיפות חנייה רבה לתושבי הרחוב" אומרים התושבים.
מהעירייה נמסר בתגובה: " מועצת העיר אישרה הקמת מדרשה לאוכלוסייה הדתית באזור. מדובר בהקצאה שתשדרג את האזור, והעירייה ממשיכה לקבל תגובות רבות אוהדות מתושבי השכונה על הקמת המדרשה ומקווה חדש ומודרני במקום, שישרת בעיקר את השכונות הוותיקות בעיר".
תאריך: 15/03/2012
גיליון: 828
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il