10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
זהירות מפגע לפניך (828)
מאת: יהורם אלוני
תמרורים מבלבלים ביבניאלי, גזעי עץ המהווים מכשול להולכי רגל, תיבת השקייה פתוחה ברחוב חזון איש והשירותים המוזנחים במומינים
1. תמונה מספר 1 בצומת הרחובות אבן גבירול- יבניאלי מוצבים שלושה תמרורים של מעברי חצייה כאשר אין בכלל מעברי חצייה, וגם מוצבים שני תמרורים של איסור כניסת משאיות ותמרורים נוספים המבלבלים את הנהגים. לטיפולכם.
2. תמונה מספר 2- זהו אחד מעשרות גזעי העץ ברחוב הירקון המהווים מכשול להולכי הרגל. לטיפולכם.
3. תמונה מספר 3- התרענו בעבר על תיבת ההשקיה ברחוב חזון איש פינת רבי עקיבא המוצבת בגן. הדבר מהווה "משחק לילדים". מדוע לא ייסגר?
4. תמונה מספר 4- מעקב- מדוע לא משופצים השירותים בגן המומינים? מדוע מאות החוגגים ביום הפורים היו צריכים לסבול. התרענו בעבר. התמונה מדברת בעד עצמה.
מהעירייה נמסר בתגובה: "במרחב הציבורי קיימים מפגעים שנגרמים מסיבות שונות כמו ונדליזם, בלאי טבעי, נזקי טבע, עבודות פיתוח ועוד, והטיפול בהם הוא חלק מעבודתה השוטפת של העירייה. המפגעים מתגלים בדרכים שונות כגון: סיורים שגרתיים של עובדי העירייה השונים, דיווחים למוקד העירוני ועוד. המפגעים מטופלים בהתאם לחומרתם ולפי האמצעים העומדים לרשות העירייה, נכנסים תמיד לתוכניות העבודה ומתוקנים. יש לציין כי בעיר יש עבודות פיתוח בהיקפים של עשרות מיליונים. אנו מודים לעיתון על המעקב הקבוע אחר הפעילויות וגורמי המקצוע ברשות המקומית יטפלו בכל הנושאים. לצערנו מתבצעים במקום אירועי ונדליזם ולכן השירותים סגורים, לאחר שתוקנו ושופצו מספר רב של פעמים ללא הועיל. לרשות התושבים עומדים שירותים גדולים ונקיים בתוך המתנ"ס. באירועים גדולים העירייה מתגברת, בנוסף לשירותי המתנ"ס, גם בשירותים כימיים".
תאריך: 15/03/2012
גיליון: 828
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il