10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
נעדרים מהישיבות
מאת: יהורם אלוני
חברי מועצת העיר התריעו בפנינו השבוע על כך כי ישנם חברי מועצה שנעדרים תקופה ארוכה מישיבות המליאה המתקיימות בימי שני והעירייה, קרי מנכ''לית העירייה אירית נתן, לא פועלת לאכוף את החוק המחייב להוציא מכתב התראה לאותו חבר המועצה.
כידוע, עפ"י חוק הרשויות המקומיות "חבר מועצה שנעדר מישיבות המועצה שלושה חודשים רצופים או שנעדר משלוש ישיבות רצופות אם היו בשלושה חודשים פחות משלוש ישיבות, יחדל להיות חבר המועצה, מלבד אם נעדר בגלל מחלה או בגלל שירות בצבא- הגנה לישראל או ברשות המועצה שניתנה מראש, ובתנאי שראש העירייה... שלח לו הודעה". עוד נאמר "בתום החודש השני להיעדרו של חבר המועצה מישיבות המועצה או מיד אחרי הישיבה השנייה שממנה נעדר, הכול לפי המאוחר, ישלח לו ראש העירייה הודעה בכתב שתציין את ישיבות המועצה שמהן נעדר...חבר מועצה ומן הראוי שראש העירייה משה סיני יוציא להם התראה בנושא". אותם חברי מועצה מציינים כי ישנם חברי מועצה שככל הנראה "התעייפו" מלשרת את ציבור התושבים ולכן הם נעדרים מישיבות המועצה. 'אינדקס אוביקטייבי' שמשתתף בישיבות המליאה בדק ומצא כי ישנם חברי מועצה שמגיעים באופן קבוע לישיבות המליאה ומשתתפים בדיונים ואף נוטלים חלק בהצבעות המכריעות לטובת עתידה של ראש העין לעומת חברי מועצה שבוחרים שלא להגיע לישיבות. יתרה מכך 'אינדקס אובייקטיבי בדק ומצא שמלבד היעדרותם של חברי מועצה מישיבות המועצה ישנם חברי מועצה שלא משתתפים בוועדות השונות שהן החובה עפ"י החוק. שלא לדבר על הוועדות הרשות שספק מאוד אם הן בכלל מתכנסות.
מהעירייה נמסר בתגובה: "חבר המועצה ( השם שמור למערכת) תורם רבות לעיר ולקהילה ועושה מלאכתו נאמנה, גם אם אינו נמצא בכל ישיבת מועצה, עקב היותו איש עסקים פרטי הדואג גם לפרנסתו. יש לציין כי אותו חבר מועצה מיוזמתו ויתר על שכר ועובד בהתנדבות, ובמקביל, מקדם סוגיות הקשורות לפעולות החברה הכלכלית של ראש העין בשיפור התשתיות העירוניות, בנושא קליטה ועלייה, בטיפוח נושאי תרבות ומוזיקה, וניסיונו הרב בתחומים קהילתיים ועסקיים באו לידי ביטוי בגיבוש החזון העירוני והפעולות למען כל שכונות העיר".
תאריך: 22/03/2012
גיליון: 829
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il