19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
טורניר לזכרו של החייל עוזיה לידני ז''ל
מאת: יהורם אלוני
במעמד מפקד תחנת משטרת ראש העין סנ''צ פרץ רצון, משפחת לידני, משפחת בית הספר ''מעיינות'' ותלמידי חטיבת הביניים ''היובל'' ואורחים רבים, התקיים בשבוע שעבר טורניר כדורגל לזכרו של החייל עוזיה לידני ז''ל שנפטר במהלך שירותו הצבאי לפני כארבע שנים.
את הטורניר יזמו ראשי מש"ק אביב איציק שרף ושלי חתוכה (רצון) בסיוע מחלקת הספורט בעירייה. עוזיה ז"ל היה מתנדב בבסיס משמר האזרחי "אביב" שבשכונת "אביב" בעיר.
בטורניר השתתפו נבחרת העירייה, נבחרת בית הספר "מעיינות" ( מפתן), נבחרת המשטרה ונבחרת המשטרה. כל הנבחרות שהשתתפו הציגו כדורגל מקצועי ומרהיב כאשר על מלאכת השיפוט ניצח בהצלחה השופט משה האלה. לאחר סיום משחק הכדורגל, מארגני הטורניר איציק שרף ושלי חתוכה אמרו בדברי הברכה על עוזיה ז"ל כי "המקצועיות שהקרין והדבקות במשימה הובילו אותו לשאוף לשרת בתקופת שירותו הצבאי כשוטר, עוזיה היה גורם משמעותי בבסיס אביב, המתנדבים אהבו אותו וחלקו לו כבוד. המשימות שקיבל על עצמו לבצע, תמיד ידענו שיבוצעו בשלמות ושלבקשתו של עוזיה יהיו מתנדבים רבים שישמחו לסייע לו במילוי המשימות. הקשר שלו התאפיין גם בתקופות הקשות שבו מצא לו מקום לבוא לשפוך את ליבו ולקבל חיבוק, עצות ותובנות לחיים. חסרונו של עוזיה מורגש גם בקרב המתנדבים שאהבו אותו שחלקו עימו את המשמרות והיו שותפים בפעילות שלקח עוזיה בהם חלק. עוזיה היה הילד שכל אם רוצה לשמור, לטפח ולעזור. ראשי מש"ק "אביב", המתנדבים רוצים לחזק את ידיי המשפחה ולהודות להם על הנתינה והדוגמה למופת למען הקהילה". לאחר מכן חולקו תעודות הוקרה וגביעים לנציגי הנבחרות שהשתתפו בטורניר ומפקד התחנה סנ"צ פרץ רצון אמר כי "למרות שלא זכיתי להכיר את עוזיה ז"ל, אני למד מכמות האנשים הנמצאים כאן כי מדובר בבחור משכמו ומעלה שרוח ההתנדבות בבסיס משא"ז "אביב " היה אור לרגלו. כולנו צריכים ללמוד מדרכיו יהי זכרו ברוך". מפקד התחנה הודה למארגני הטורניר שלי חתוכה ואיציק שרף על היוזמה הברוכה. מיכל לידני אמו של עוזיה ז"ל הודתה בשם המשפחה למארגנים על היוזמה.
תאריך: 29/03/2012
גיליון: 830
עמוד: 50
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il