16/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 131 תוצאות התואמות את החיפוש
משולחנה של דוברת עיריית ראש העין-גליון 763
מאת: לי ליבר
מפגש תושבים במרכז אביבית * פגישה עם שגריר האיחוד האירופי: * הישג מרשים במיחזור נייר * פרויקט לעידוד קריאה בביה''ס ''עתיד''
מפגש תושבים במרכז אביבית:
 מפגש מרגש התקיים השבוע בין תושבי שכונת אביב וראש העיר, משה סיני, במרכז אביבית בשכונת אביב בעיר. במפגש השתתפו סטודנטים מבית ברל הלומדים מנהיגות ציבורית, בהנחיית ד"ר רמי סולמני, מנכ"ל אשלים, שביקשו ללמוד
ולהכיראת תוכנית 'מוטב יחדיו' מקרוב ולהבין כיצד מנהיגות עירונית ותפיסה של שותפות בין אגפים שונים בעירייה וגופים נוספים בשילובמעורבות תושבים,יכולה להוביל מהלך של שינוי בשכונה. תושבי השכונה, הפעילים במרכז הקהילתי ולוקחים חלק בסדנאות ובתכוניות המנהיגות המופעלות במקום, סיפרו בהתרגשות על השינויים העצומים שחלו בהם בשנים האחרונות ואיך הצליחו לעבור שינוי ולהפוך מתושבים פאסיביים למנהיגים קהילתיים ומשפיעים.
הסטודנטים שהגיעו לביקור התרשמו מאוד ממרכז אביבית המופעל בשכונה: מרכז אביבית הוא מרכז פנאי והעשרה לגיל הרך שהוקם במסגרת תוכנית 'מוטב יחדיו' בשיתוף הרשות המקומית. המקום נותן מענה לילדים בגילאי 6-0 ולהוריהם במגוון תוכניות פנאי, העשרה, הדרכות, קורסים ועוד.
 
פגישה עם שגריר האיחוד האירופי:
 ראש העיר משה סיני, המכהן כיו"ר הוועדה לקשרי חוץ במרכז השלטון המקומי, נפגש השבוע עם שגריר האיחוד האירופי במטרה להזמין שגרירי אירופה לביקור בערי הארץ, על מנת לחשוף בפניהם את ארץ ישראל היפה, כאשר הערך המוסף הנלווה לכך הוא מפגש של בני נוער, סטודנטים ואף להציג בפניהם מיזמים של פעילויות חינוך, מנהיגות ואיכות הסביבה המתבצעות בארץ.
 
הישג מרשים במיחזור נייר:
 נתונים מרשימים הגיעו השבוע למחלקת איכות הסביבה בעירייה, שהציבה לאחרונה בבניינים משותפים עגלות כחולות למיחזור נייר: באיסוף הראשון נאספו לפי דיווח הקבלן, 4 טון ו-300 קילוגרם נייר למיחזור.
 
פרויקט לעידוד קריאה בביה"ס "עתיד":
 ביה"ס "עתיד" בראש העין שם לו למטרה לעודד את התלמידים לקרוא ספרים, ומקיים מפגשים בין סופרים ידועים לבין התלמידים, בתקווה שהמפגש יקרב בין התלמידים לעולם הספרות.
לאחרונה נפגשו התלמידים עם הסופרת, המחזאית והמשוררת הידועה, נאוה מקמל-עתיר. בפגישתה שוחחה הסופרת בצורה מרגשת ומרתקת על ספריה והצליחה לרגש את התלמידים. בזכות כישרונה יוצא הדופן של הסופרת היא עוררה סקרנות בקרב התלמידים שביקשו לשמוע על תהליך הכתיבה ועל עולם הספרות.
במכתב ששלחה הסופרת לאחר ביקורה כתבה: "אני מבקשת להביע את התפעלותי הכנה מן האופן המכובד והתרבותי בו התנהל המפגש, מן הקשב המופתי של התלמידים, מן העניין שגילו, מן הסקרנות שאפיינה את שאלותיהם ומתגובותיהם המרגשות בסיום המפגש. ניכרת עבודתו הטובה של צוות בית-הספר וניכרת האווירה הטובה השוררת בביה"ס "עתיד".
תאריך: 02/12/2010
גיליון: 763
עמוד: 0
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il