15/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 228 תוצאות התואמות את החיפוש
הסיפור הדמיוני
מאת: אורן מזרחי- אנגלו סכסון
הסיפור הבא הוא לא אמיתי ,הוא דמיוני ואם תשאלו אותי למה ? התשובה תהיה עד סוף הסיפור ,תתאפקו .
הסיפור נכתב על זוג דמיוני שחיפש דירה דמיונית בעיר דמיונית ,לזוג הייתה בבעלותם דירה דמיונית משלהם שהייתה קטנה מדי לצרכים שלהם, הם באו למשרד תיווך דמיוני לאחר דפדוף בעיתונות המקומית ובאינטרנט ואמרו למתווך הדמיוני שפגש אותם שהם רוצים למכור ולקנות דירה ואינם יודעים כיצד לבצע זאת ללא עזרה ממומחים בתהליך והם רוצים להיות פנויים לחיים הקודמים שלהם .שלא תבינו לא נכון הזוג הדמיוני היו זוג משכיל רופאה ועו"ד בעלי עסקים עצמאיים מאוד מצליחים אבל בנדל"ן הם לא הבינו .
לאחר שהמתווך הדמיוני הקשיב לצרכים של בני הזוג ולסכום שיש להם לשדרוג בשביל המעבר . מתווך דמיוני הסביר לזוג הדמיוני שהם הגיעו למקום הנכון והוא יעשה הכול בשביל שהדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר . תגובת הזוג הדמיוני הייתה תמוהה,"מעולה, סומכים עליך" הם אמרו , והם הזמינו אותו לדירתם הדמיונית שיראה וייתן את חוות דעתו. המתווך הדמיוני הגיע ועבר עם בני הזוג על היתרונות של הדירה וממה הם נהנים מאוד ומה פחות אוהבים בדירה שלהם .
המתווך נתן להם מספר טיפים לשיפור הדירה כמו החלפת וילון בסלון , סידור התאורה בשירותים , ועציץ יפה בכניסה לבית . הם קבעו שלאחר יומיים הוא בא לצלם את הדירה ולשים שלט בולט .למחרת הזוג הדמיוני התקשרו למתווך הדמיוני ואמרו לו שהם כבר סידרו את הדברים בבית והוא מוזמן לצלם ולשים שלט בדירה . אותו מתווך דמיוני קבע איתם והגיע בזמן ללא איחורים ( דמיוני אמרנו , לא ?) צילם את הנכס במספר זוויות ותלה שלט במקום .
לאחר מספר ימי עבודה נוספים הביא המתווך הדמיוני מספר לקוחות דמיוניים שנתנו הצעות נמוכות משמעותית מהמחיר המבוקש למעט לקוח אחד שזו הדירה הראשונה שהוא ראה שנתן הצעה קרובה לבקשת הבעלים ובמו"מ העסקה נסגרה ביניהם, לרווחת שני הצדדים . גם הקונה וגם המוכר היו מאוד מרוצים והגיעו לשלם שכ"ט 2%+מע"מ מכל צד ,הם אמרו שאינם מבקשים הנחה כיוון שהיו מאוד מרוצים מהשירות . ותם לקוחות דמיוניים גם פרסמו בעיתון המקומי מכתב תודה ובה הביעו את הוקרתם כלפי היועץ נדל"ן וצוות המשרד .
 
הסיפור הדמיוני הזה יכול להיות אמיתי בקלות ואף היה כזה במספר פעמים .תהיו לרגע פחות ישראלים שיודעים הכול אבל עושים את כל הטעויות האפשריות , תורידו את הפחדים והחששות ומה שעוצר אתכם ,מה שגורם לכם לעמוד במקום ותעשו רק את הצעד הראשון ,אנחנו כבר נדאג לשאר .
שיהיה לכולנו חודש של חירות ויציאה ממצרים שמעכבים אותנו

אורן מזרחי

תאריך: 29/03/2012
גיליון: 830
עמוד: 57
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il