10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
רוב מוחץ לשאול מופז
מאת: יהורם אלוני
לאחר ספירת הקולות בבחירות הפנימיות שהתקיימו השבוע בתנועת 'קדימה' עולה כי ח''כ שאול מופז נבחר ברוב מוחץ ( 61%) ליו''ר תנועת 'קדימה' מול ציפי לבני, היו''ר הנוכחית (37%).
הישג אדיר לח"כ שאול מופז שנבחר השבוע ברוב מוחץ ליו"ר תנועת 'קדימה'. לאחר ספירת הקולות בבחירות הפנימיות, עולה כי ח"כ שאול מופז גרף למעלה מ- 60% לעומת ציפי לבני, היו"ר הנוכחית של התנועה שזכתה רק 37% מקולות הבוחרים.
בקלפי הבחירות שהוצב במתנ"ס 'לב-העיר', התנהלה מערכת הבחירות בשקט יחסית ושני הצדדים דיווחו על אווירה טובה ונעימה. מספר חברי הכנסת של שתי המחנות הגיעו לעודד, לתמוך ובעיקר לבדוק את אחוז ההצבעה בראש העין והסביבה שהגיע בסופו של יום רק ל- 50%. מבדיקה שערכנו מתברר כי מתוך 830 בעלי זכות בחירה בראש העין והסביבה, הצביעו בפועל רק 407 בוחרים המהווים כ- 50% מבעלי זכות הבחירה. 203 מהם הביעו תמיכה בח"כ שאול מופז לראשות התנועה ו- 204 הביעו תמיכה בציפי לבני לראשות התנועה. רזיאל אחרק, סגן ראש העירייה שמונה רק לפני כחודש ליו"ר מטה הבחירות של ח"כ שאול מופז במרחב שכלל את ראש העין, אלעד, כפר קאסם ויישובי השומרון, הצליח יחד עם פעילים נוספים להביא לתמיכה מסיבית במועמדותו של ח"כ שאול מופז ליו"ר התנועה. אין ספק כי זהו הישג משמעותי לרזיאל אחרק, סגן ראש העירייה שהתמודד מול ראש העירייה משה סיני ופעילים נוספים שהביעו את תמיכתם בח"כ ציפי לבני לראשות התנועה. יו"ר המטה של ציפי לבני הוא יוחאי ניסים. חשוב לציין, כי התמיכה המסיבית לה זכה ח"כ שאול מופז בראשות המפלגה נובעת מכך שמרבית מראשי הרשויות וסגניהם המזוהים עם תנועת 'קדימה' החליטו להביע תמיכה מלאה בח"כ שאול מופז, כמועמד המפלגה לראשות הממשלה בניהם רזיאל אחרק סגן ראש העירייה שהצליח לשכנע סגני ראשי ערים נוספים לתמוך בח"כ שאול מופז.
רזיאל אחרק, אמר לנו השבוע לאחר הניצחון "שאול מופז הוא האיש הנכון להנהיג את קדימה ולהיות מועמדה לראשות הממשלה. הוא מגיע לתפקיד עם עשייה ציבורית רבת שנים ורקורד ביטחוני מרשים והוא גם איש שצמח מלמטה והצדק החברתי מדבר אל ליבו. אני שמח על הניצחון וכולנו צריכים להתייצב לימינו ולסייע לו להיבחר לראשות הממשלה. אני מודה מעומק ליבי לכל הפעילים והמתפקדים של התנועה שסייעו להוביל את השינוי המבורך".
תאריך: 29/03/2012
גיליון: 830
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il