11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
שלום בית בוועד העובדים
מאת: יהורם אלוני
פרשת הרוטציה בוועד העובדים הגיעה בשבוע שעבר לסיומה לאחר שיו''ר ההסתדרות במרחב פתח תקווה, גיורא נחום, מינה את מקייטן לוועד העובדים. יו''ר הוועד, יחיאל והב: ''העובדים ואני מברכים אותו ומאחלים לו הצלחה''.

התערבותו של יו"ר ההסתדרות במרחב פתח תקווה, גיורא נחום, הביאה לפשרה בסכסוך הממושך בוועד עובדי ראש העין, בעניין ייצוגו של נציג המהנדסים בוועד. הפשרה שהושגה בין הצדדים היא צירופו של אילן מקייטן לוועד העובדים כנציג ההנדסאים והטכנאים, בנוסף לחבר הוועד הנוכחי, אייל צפר. במכתב ששלח גיורא נחום למנכל"ית העירייה, אירית נתן ולוועד העובדים, נכתב: "לאחר בדיקה מעמיקה של המצב שנוצר בוועד העובדים של עיריית ראש העין, החלטתי לפתור את הבעיה באמצעות הוספת החבר אילן מקייטן לוועד העובדים, כחבר ועד נוסף, עד לסיום כהונת הוועד".

כזכור, לפני למעלה מחודש ימים שיגר עובד העירייה, אילן מקייטן, נציג סקטור ההנדסאים והטכנאים בוועד העובדים מכתב ליו"ר הוועד, יחיאל והב, בו הוא מבקש לקיים את הרוטציה בינו ובין אייל צפר, המשמש בפועל כנציג ההנדסאים והטכנאים בוועד העובדים. לדברי מקייטן: "הרוטציה הייתה אמורה להתבצע בתחילת חודש אוקטובר כפי שנקבעה על ידי עוזי בילקיס, יו"ר ההסתדרות ההנדסאים במחוז ת"א והמרכז." והב סירב להיענות לבקשתו של מקייטן וביקש להתייעץ עם הגורמים המשפטיים בנושא. מקייטן מצידו לא אמר נואש ושיגר מכתב ליו"ר ההסתדרות במרחב פתח תקווה, גיורא נחום, כשאליו מצטרפים חברי הוועד, דניאל יצחק ושלמה בשארי המבקשים ממנו להתערב.

נחום מסר לנו כי "הסדר זה נעשה במגמה לפתור את הסוגיה הזו, וכדי להשיג שלום בית, להשכנת אווירה טובה בין חברי הוועד, ולמען כלל עובדי העירייה הוחלט לצרף חבר וועד נוסף לוועד העובדים".

והב מסר בתגובה: "החלטת יו"ר המרחב גיורא נחום לצרף את אילן מקייטן כחבר וועד נוסף לוועד הקיים כל זאת עד לסיום הקדנציה בכדי למנוע פגיעה בעובדים נוספים והינה החלטה מבורכת ואני מברך על כך. מתוך רצון לשיתוף פעולה הוצע לו תפקיד של יו"ר וועדת הרווחה בוועד העובדים ואני מברך אותו ומאחל לו הצלחה".

תאריך: 02/12/2010
גיליון: 763
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il