10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
הלכה למעשה
מאת: יהורם אלוני
בימים אלה החלה העירייה בשדרוג המרכז המסחרי ברחוב שבזי וזאת לאחר סיור של המנכ''לית העירייה אירית נתן ויו''ר ועד הסוחרים במרכז המסחרי חבר המועצה משה בן טובים לפני מספר חודשים.
מסיור שערכנו מתברר כי נכון לעכשיו הוחלפו ספסלי העץ הישנים בספסלי ברזל חדשים והותקנה סככה לרווחת התושבים. לנו נודע כי הגורמים המקצועיים בעירייה עושים מאמץ רב לתיקון המזרקה שלא הופעלה מזה מספר שנים. משיחה שערכנו עם חלק מבעלי העסקים, עולה כי בעלי העסקים במרכז המסחרי מתכננים לצבוע את החלק הפנימי של המרכז השייך להם ואילו העירייה תצבע את החלק החיצוני השייך לה. לנו נודע כי יו"ר ועד הסוחרים במרכז המסחרי משה בן טובים וחבר הוועד אילן חי יהב נפגשו עם מנכ"ל החברה הכלכלית בועז פרידמן כדי לדון איתו על המשך שדרוגו של המרכז המסחרי.
שדרוגו של המרכז המסחרי ברחוב שבזי על ידי העירייה בשיתוף החברה הכלכלית, הגיע לאחר שבעלי העסקים פנו מספר פעמים לגורמים המקצועיים בעירייה לעשות הכול לשדרג את המרכז המסחרי משום שלטענתם "ישנם מספר ליקויים במרכז המסחרי שהעירייה לא מטפלת בהם למרות פניות חוזרות ונשנות. המדובר בתאורה לקויה, תחזוקת המזרקה שלא טופלה מזה שנים רבות, מדרכות שבורות, חוטי חשמל חשופים ועוד. לדברי בעלי העסקים "המקום הפך לאחרונה למפגע תברואתי. זהו המקום המרכזי של העיר ומן הראוי שיהיה נקי" אומרים בעלי העסקים ולטענתם "שדרוג המקום יחזיר את כוח הקנייה למרכז המסחרי".
משה בן טובים, יו"ר ועד הסוחרים במרכז המסחרי מסר לנו בתגובה "העירייה בשיתוף החברה הכלכלית החלה במערך השיפוצים לטובת בעלי העסקים והתושבים. אנחנו בשלב של המתנה לתוכניות השיפוץ ואני מקווה שנתחיל בשיפוץ המסיבי מיד לאחר חג הפסח".
תאריך: 05/04/2012
גיליון: 831
עמוד: 26
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il