10/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
אווירת חג בישיבת המליאה בראש העין
מאת: יהורם אלוני
אווירת חג הפסח העומד בפתח אפפה את ישיבת המליאה שהתקיימה השבוע ובה אושרו פה אחד מספר תברי''ם עבור הגדלת אולם קימרלינג ע''ס שלוש וחצי מיליון ₪ במימון העירייה.
התקציב נועד עבור הגדלת האולם מ- 400 ל- 600 מקומות ישיבה וכן טיפול בהרחבת הבמה, כל השדרוג יהיה בשלב אחד. כמו"כ אושרו תקציבים עבור שיפוץ מבני נוער הכוללים את מועדון 'המרתף' שבשכונת 'נווה אפק', ותקציבים עבור הקמה ושדרוג אולמות ומגרשי ספורט ע"ס שני מיליון ₪ במימון העירייה. בדברי ההסבר שניתן לחברי המועצה נכתב כי תקציבי מגרשי הספורט המדוברים הן החיצוניים והן באולמות כוללים עיגון בטיחותי לכל מתקני הסלים, השערים וצביעתם, תיקוני רצפת מגרש, צביעה וביצוע תאורה ובאולמות הספורט יבוצע תיקון גגות, חלונות, ביצוע רצפות, ועוד. ראש העירייה משה סיני העלה את נושא הקמת מגרש לליגת החופים שבו כידוע, משתתפת עירוני ראש העין שזכתה בעבר באליפות היסטורית. ראש העירייה הנחה את סגנו רזיאל אחרק המשמש כיו"ר אגף הספורט, למצוא מקום שבו אפשר להקים את מגרש החופים לטובת הקבוצה של ראש העין. יש לציין שכל התקציבים שאושרו בישיבת המליאה אושרו לפני מספר ימים בוועדת הכספים בראשותו של סגן ראש העירייה רזיאל אחרק. במהלך הישיבה התקיים דיון ואושרה התוכנית לקשרי החוץ של הרשות המקומית.
בסוף הישיבה ובהתאם לאווירת חג הפסח העלה חבר המועצה עו"ד ארנון בן עמרם את נושא חלוקת סלי המזון המחולק על ידי המחלקה לתרבות תורנית והעמותות השונות בעיר. לדברי עו"ד בן עמרם אין חלוקה צודקת. ישנן משפחות שמקבלות בין שלושה עד ארבעה סלי מזון וישנן משפחות שלא מקבלות כלום. יש לעשות סדר או להעביר את הנושא לידי אחריותו של האגף לשירותים חברתיים". סגן ראש העירייה רזיאל אחרק אמר בדיון כי "מחלקי סלי המזון בניהם גם העירייה צריכים לגלות רגישות לצנעת הפרט ולדאוג שלא להפיץ את רשימת הנזקקים למספר עמותות. רזיאל הסכים עם חבר המועצה עו"ד ארנון בן עמרם להעביר את אחריות חלוקת סלי המזון לידי האגף לשירותים חברתיים.
סגן ראש העירייה יעקב אדמוני, יו"ר המחלקה לתרבות תורנית מסר לנו "מה שהעירייה תחליט בנושא, נפעל בהתאם".
תאריך: 05/04/2012
גיליון: 831
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il