19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
אבות ובנים על המגרש
מאת: יהורם אלוני
מי שיעבור בימי שלישי בערב ליד מגרש הקטרגל הנמצא ליד ביה''ס היובל יופתע לראות קבוצה אשר הרכב שחקניה ייחודי! אבות ובנים מתאמנים ומשחקים יחד.
זו קבוצה הפועלת על ידי מחלקת הספורט במסגרת מיזם של עמותת אשלים כחלק מתכנית "מוטב יחד" המנוהלת ע"י מאיה זברו. את המיזם הנקרא "אבות ובנים על המגרש" מובילה מחלקת הספורט העירונית ובריכוז רכז הספורט גיא עגיב המספר כי הופתע מההיענות של האבות ומתפעל מההתמדה וההתלהבות. איציק אדיב, מאמן ותיק ומנוסה המאמן את הקבוצה, מציין את הרצינות של האבות אשר חלק מהם חזרו לפעילות אחרי שנים והאחרים עושים את צעדיהם הראשונים כשחקני כדורגל..... מי שלא הופתע הוא אלי קושניר המפעיל את המיזם ברחבי הארץ. לדברי קושניר, מה שכן הפתיע אותו הוא הגיבוש המהיר של הקבוצה, הארגון המופתי והתלהבות המשתתפים. מר קושניר מציין בהתלהבות כי "תוך תקופה קצרה הפכה הקבוצה בראש העין לספינת הדגל של המיזם הארצי המכונה אבות ובנים על המגרש וזאת בזכות המקצוענות המאפיינת את מחלקת הספורט העירונית".
מר רזיאל אחרק סגן ראש העיר ויו"ר אגף הנדסה וספורט המרבה לבקר באימונים, מוסיף כי "מתברר כי בעידן העכשווי חברת השפע מאמצת את האינסטנט ואת המיידי ובוחנת את איכות הנוער בעיקר על פי יכולות טכניות. אנו כהורים מחנכים לערך המשפחה ויתרונותיה. הבן זקוק לקשר אינטימי וישיר עם האב ופעילות ספורטיבית משותפת. כפי שמראה מיזם זה, הינה הזדמנות מאוד מתאימה לחיבור חם ואוהב. אני מבקש להודות לכל העוסקים במלאכה, מר אלי קושניר על העשייה, לעמותת 'אשלים' הפועלת במסגרת "מוטב יחדיו" ולמחלקת הספורט".
תאריך: 05/04/2012
גיליון: 831
עמוד: 50
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il