09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
מתנה למשפחת רטה
מאת: יהורם אלוני
בני משפחת רטה שביתם ליפז ז''ל נספתה בדליקה שפרצה בביתם לפני למעלה מחודש ימים כתוצאה מהשריפה שכילתה את כל תכולת הבית, קיבלו השבוע קורת גג מתורם אלמוני המתגורר בארה''ב.
התורם ישראלי המתגורר בארה"ב, החליט להעניק דירת מגורים למשפחה שאיבדה את בתה ליפז ז"ל וזאת לאחר שהתורם הבין שהמשפחה נותרה ללא קורת גג אחת. מי שסייע בכך הוא ארגון "הליונס" שתיווך בין התורם למשפחה.
כזכור, בלילה שבין יום שלישי ליום רביעי פרצה שריפה בבנין מגורים ברחוב דוד המלך בשכונת אביב בראש העין. כתוצאה מהשריפה נספתה תינוקת כבת שנתיים. אביה שככל הנראה ניסה להציל אותה נפצע קשה והובהל לבית החולים בלינסון שבפתח תקווה. האימא וילדים נוספים ששהו בדירה נפגעו משאיפות עשן ומכוויות קלות. דיירים נוספים נפגעו קל משאיפת עשן. עדיין לא ברור כיצד פרצה השריפה אולם עפ"י הערכות של משטרת ראש העין ואנשי כיבוי שהגיעו מפתח תקווה ומראש העין עולה ככל הנראה הדליקה פרצה עקב נרות דולקים שהושארו בסלון הבית אך עדיין לא שוללים את האפשרות שמדובר בקצר חשמלי. כתוצאה מהשריפה נגרם נזק חמור לדירה אשר כילתה את כל תכולת הבית. מאז פרוץ השריפה מתגייסים מתנדבים רבים לסייע למשפחה והם עושים הכול כדי לסייע בשיקום הדירה שכוללת ניקוי יסודי וצביעה. ארגונים רבים בעיר כבר החלו לסייע לבני המשפחה בציוד מינימלי של מוצרי חשמל, מיטות ושמיכות ובגדים לילדים הקטנים של בני המשפחה. הידיעה על התרומה של התורם התקבלה בעירייה בשמחה וכולם הודו לתורם על הסיוע והאיכפתיות שלו כלפי המשפחה.
צילום: חדשות 24.
תאריך: 05/04/2012
גיליון: 831
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il