09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
המאבק בראש העין השתלם
מאת: יהורם אלוני
המאבק לשיפור התחבורה הציבורית צובר תאוצה וממארגני המחאה הציבורית מדווחים על פגישה שהתקיימה השבוע עם כל הגורמים המוסמכים בהשתתפות חברי הפורום לרפורמה בתחבורה ציבורית בראש-העין ובראשם אליעזר קצנשטיין ומנחם יבלונסקי.
בפגישה הוחלט על מספר נקודות שיטיבו עם ציבור הנוסעים בראש העין בניהם פנייה למשרד התחבורה לשדרג את התחבורה הציבורית בתדירות גבוהה מאוד לכל היעדים הרצויים והמצויים.
כזכור, לפני כחודש דיווחנו לציבור הקוראים על כנס רב משתתפים ב'בית הקשת' בשכונת 'נווה אפק' שמטרתו "המאבק בתחבורה הציבורית בראש העין". בכנס השתתפו עמירם סטרולוב מהנדס משרד התחבורה ו'אגד' לשעבר, עמוס רון, מנכ"ל רשות הנמלים והרכבות לשעבר מוסי רז, חבר הנהלת ארגון תחבורה 'היום ומחר', סטלה אבידן יו"ר ארגון נושאי התחבורה הציבורית בישראל וחברי המועצה אמיר פוריאן, סיגל שיינמן ושרי סלע וכן מנהל מחלקת התחבורה בעירייה יעקב סעיד. כנס זה החל כאשר תושבי העיר החלו בהחתמת עצומה נגד מערך התחבורה הציבורית בעיר אשר לטענתם "פוגע בתושבי העיר". את הכנס פתחה תושבת העיר יעל קצנשטיין שקראה לכל המשתתפים להצטרף למאבק ולחברי המועצה שנכחו באולם להעלות את הנושא בישיבת המליאה הקרובה. כמו כן, הוחלט בפגישה לקלוט מהנדס תחבורה ותנועה במטרה להכין תוכנית אב לתחבורה ציבורית בראש העין. חברי הפורום לתחבורה ציבורית הדגישו בישיבה כי הפורום יעבוד בשיתוף פעולה עם אגף ההנדסה בעירייה בראשותו ככוח עזר מתנדב לטובת תושבי העיר.
אליעזר קצנשטיין ממארגני המחאה הציבורית, מסר לנו בתגובה כי "לאור הפרסום בעיתון 'אינדקס אוביקטיבי' בנושא התחבורה הציבורית, תושבים רבים המשתמשים בתחבורה הציבורית ובייחוד משפחות שאין להם רכב פרטי ותלויות בתחבורה הציבורית זועקים לעזרה ומחכים לפתרונות. אנחנו נפגשנו השבוע עם הגורמים המקצועיים בעירייה במטרה לשפר את התחבורה הציבורית. אני תקווה מקווה שלאחר חג הפסח נראה שינויים מהותיים בתחבורה הציבורית בראש העין".
חשוב לציין כי את המאבק בנושא התחבורה הציבורית החלה חברת המועצה ויו"ר סיעת "ראש העין הירוקה" שרי סלע.
קצנשטיין מבקש להביע את הערכתו לסגן ראש העירייה ויו"ר אגף ההנדסה והספורט רזיאל אחרק, ולחברי המועצה אמיר פוראין ושרי סלע על סיועם בנושא וכן למנהל המחלקה יעקב סעיד.
תאריך: 05/04/2012
גיליון: 831
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il