19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
אגודה ראויה לשמה
מאת: יהורם אלוני
יוסי נצר, יו''ר אגודת מ.ס. כדורסל בראש העין סוגר את עונת 2011/2012 בסיפוק רב לאחר שמרבית מהקבוצות שבאגודה בראשותו סיימו את העונה בצמרת הטבלה.
בשיחה עם ''ספורט אינדקס'' מבטיח יו"ר האגודה, כי בעונה הבאה הקבוצה הבוגרת תתבסס על שחקנים צעירים תוצרת בית.
נצר, החל את תפקידו כיו"ר האגודה מ.ס. כדורסל ראש העין לפני למעלה מ- 20 שנה וכמו אז גם היום הוא משקיע רבות בטיפוחם של ילדי ראש העין להכשיר אותם להיות שחקני כדורסל. בזכותו ובזכות צוות המאמנים המקצועי והמיומן, מתאמנים מאות ילדים תושבי העיר והסביבה באגודה והם נהנים מצוות מאמנים מהשורה הראשונה של הכדורסל בארץ.
נצר מאז ומתמיד לא אהב לדבר אל התקשורת והעדיף למקם את העשייה שלו על הפרקט. "שמה של האגודה ממשיך להתנוסס לתפארת באיגוד הכדורסל הן מבחינת השיגי הקבוצות שבה זכו באליפות, בגביעים ובמדליות רבות והן מבחינת מוסר התשלומים לשחקנים ולצוות המאמנים בזכות התוצאות הטובות שהשיגו הקבוצות" אומר נצר ובנשימה אחת הוא אומר שמאז שהוא משמש בתפקיד כיו"ר האגודה, הוא נהנה לראות את הפעילות הענפה של מאות הילדים במרכז הפיס "שבזי", במרכז הספורט ע"ש "רבין" ובבית הספר לכדורסל "זה הכיף שלי ואני נהנה מזה לראות את מאות הילדים שנהנים מפעילות מבורכת של צוות המאמנים. החינוך מתחיל מהספורט וברגע שאני רואה את השמחה של הילדים זה נותן לי כוח להמשיך ולהשקיע".
לשאלתנו לגבי תקציב האגודה אומר נצר, "בראשונה, תקציב התמיכות שהעירייה מעבירה מידי שנה בשנה, איגוד הכדורסל, תורמים, ספונסרים ועוד". בהזדמנות הזו מודה נצר למחזיק תיק הספורט סגן ראש העירייה רזיאל אחרק שעושה מאמצים כדי להעביר את התקציבים המגיעים לאגודה. לגבי העונה הבאה אומר נצר "עדיין מוקדם לדבר, אבל הכיוון הוא לנסות ולבסס את הקבוצה הבוגרת על שחקנים צעירים תוצרת בית גם משום שהם רעבים לניצחונות וגם לנסות ולהחזיר את הקהל ליציעים". בסיום מבקש נצר להודות לכל אלה שסייעו במהלך העונה לטובת האגודה והשחקנים.
תאריך: 19/04/2012
גיליון: 832
עמוד: 48
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il