19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
עמדו במשימה
מאת: יהורם אלוני
קבוצת עירוני ראש העין כדורגל באולמות עמדה במשימה שהציבה לעצמה בתחילת העונה אולם ישנה תחושת החמצה שכן הקבוצה הצליחה להעפיל לשלב משחקי חצי הגמר עד שהודחה לאלופה מכבי נחלת יצחק תל אביב בתוצאה 3:7.
 אך למרות ההדחה, סיימה עירוני ראש העין את העונה במקום הרביעי בטבלה, מקום מכובד מאוד. בהנהלת הקבוצה מרוצים מהעונה הנוכחית למרות העליות והירידות שידעה הקבוצה במהלך העונה.
יש לציין, כי בניגוד לשנים עברו, בהן כל קבוצה אירחה את יריבתה במגרשה הביתי, החליטה הנהלת הליגה לכדורגל באולמות השנה לערוך את המשחקים באולם הספורט העירוני בחדרה משום שהיא הרשות המקומית היחידה שניאותה לארח את משחקי הליגה וגם אולמה עומד בתקן של ההתאחדות לכדורגל. לנו נודע כי במחלקת הספורט בעירייה עושים מאמצים להכשיר את אולם הספורט בנווה אפק עפ"י התקן של ההתאחדות לכדורגל באולמות. לדברי ראשי הקבוצות, "החלטה זו של ההתאחדות לכדורגל לערוך את המשחקים בחדרה פוגעת בקבוצות שכן אין היא מאפשרת לאוהדים להגיע למשחקי הקבוצה ולעודד את השחקנים. משחקים ללא קהל פוגעים בקבוצה" אומרים ראשי הקבוצות שחלקם מנסים בעונה הבאה להחזיר את השיטה הראשונה שבה כל קבוצה אירחה את יריבתה במגרשה הביתי. יו"ר הקבוצה ערן אביב מסר לנו השבוע כי "קבוצת עירוני ראש העין בכדורגל באולמות תמשיך לספק כבוד לעיר ראש העין תוך תצוגת כדורגל מקצועית. נדע לחבר בין השחקנים ונשיג את המטרה והיא ללכת עד הסוף".
בינתיים, נודע לנו כי ההכנות למשחקי ליגת החופים שיפתחו בתחילת חודש יוני, נמצאות בעיצומן וערן אביב יו"ר הקבוצה מספר על החתמותיהם של שלושה שחקנים זרים שאחד מהם הוא מלך השערים של הליגה האיטלקית.
תאריך: 19/04/2012
גיליון: 832
עמוד: 48
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il