11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
שר הדתות הגיע לעיר
מאת: יהורם אלוני
השר יעקב מרגי הגיע לעיר במטרה לחנוך את המשרדים החדשים של המועצה הדתית ולא שכח לפרגן לראש העירייה על השתדלותו לסייע לציבור הדתי בעיר: ''אוזנו קרויה וידו מושטת לכלל הציבור''.

 שר הדתות, יעקב מרגי, הגיע בסוף השבוע שעבר לביקור בראש העין ובמסגרת ביקורו חנך את משרדיה החדשים של המועצה הדתית ברחוב רש"י בעיר.

הביקור החל בלשכתו של ראש העירייה, משה סיני, שם נפגש השר וצוות משרדו עם ראש העירייה ועם חבר המועצה, יעקב אדמוני, מחזיק תיק תרבות תורנית וחינוך תורני, הממונה על המועצה הדתית, שמעון חזות ומנכ"לית העירייה, אירית נתן. סיני סקר בפני השר את התפתחותה של העיר בשנים האחרונות ובפרט את ההשקעה של מיליוני תקציבים למוסדות דת בעיר. הוא ביקש מהשר לסייע בגיוס תקציבים על מנת לסיים מספר פרויקטים כמו השלמת המקווה בשכונת 'נווה אפק', שיפוץ בית העלמין ועוד. לאחר מכן יצאה המשלחת לסיור בבית העלמין והשר הבטיח לסייע בשיפוץ במידה ותוגש בקשה עפ"י הנהלים.

גולת הכותרת הייתה הטקס הרשמי של חנוכת משרדיה של המועצה הדתית בעיר. דברי ברכה נשאו רב העיר, הרב עזריה בסיס, סיני וחזות. השר הבטיח לסייע לראש העין בנושא שעליו הוא מופקד. בסיום שיבח השר את ראש העירייה משה סיני על השתדלותו לסייע לציבור הדתי בעיר: "אוזנו קרויה וידו מושטת לכלל הציבור".

לאחר הביקור הרשמי התפנה השר למפגש עם פעילים ורבנים תושבי העיר. במפגש ביקשו הפעילים מהשר להוסיף תקנים של רבני קהילות בראש העין לטובת תושבי העיר: "העיר ראש העין הכפילה את תושביה וחשוב מאוד שיהיו עוד רבנים שישמשו בקודש" אמר אחד הפעילים המרכזיים. השר הבטיח לבחון את הנושא בהתייעצות עם הרב המקומי.

ביקורו של השר יעקב מרגי נחתם בביקור רשמי בישיבת 'אמת ושלום' שם נפגש עם ראש הישיבה, הרה"ג אבנר עפג'ין ודן עמו על סיוע לציבור הדתי בעיר.

תאריך: 02/12/2010
גיליון: 763
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il