31/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 77 תוצאות התואמות את החיפוש
העיצוב שבכיכר
מאת: יהורם אלוני
לקראת שבוע הלאום, שבוע בו מצויים שלושה אירועים לאומיים מכוננים בהיסטוריה של העם היהודי – יום הזיכרון לשואה ולגבורה , יום הזיכרון לחללי מלחמות ישראל ופעולות האיבה וכמובן, יום העצמאות...
...הופתעו תושבי אורנית לגלות במרכזו של המעגל התנועה (כיכר) שעבודתו הסתיימה זה עתה, מונומנט בצורת מגן דוד צבעוני וגדול. ייחודיותו של מגן דוד זה נעוצה בעובדה כי מכל זווית נראה הפסל בצורה שונה. תגובות הנלהבות של התושבים לא איחרו להציף את אתר המועצה ותיבת המייל של ראש המועצה מר שלומי לנגר. לנגר עצמו סיפר ל'אינדקס אוביקטיבי' כי עוצמתו וגדולתו של הפרויקט מעבר לסמליות שבו, שאובה בראש ובראשונה מעצם העובדה כי מדובר ביצירה של תושב אורנית, מתנדב, אשר נתרמה לישוב, לא מדובר בעוד עיצוב שבלוני של עץ זית ואני שמח וגאה שתושבי אורנית אהבו את העשייה". בנוסף יש לציין כי העיצוב והצבעים יתחברו בהמשך עם עיצובו של היכל התרבות הנבנה בסמוך ממש בימים אלו.
בין מאות התגובות מצאנו גם את אילו רון פינדלינג שכתב: "יפהפה - כניסה מכובדת לישוב מכובד", אורית בר כתבה: "ממש מיוחד יפה ותורם לכניסה מרשימה ליישוב המקסים שלנו...." נאוה דן כתבה : "מקסים! תחושה נפלאה לראות את זה. כל הכבוד לעושים במלאכה! חג שמח ומלבלב לכולם", ענבל שניר כתבה :"מהמם... כבר אמרו??? עכשיו נשאר ללמד את הילדים על ערכים, אידיאולוגיה ואהבת ישראל - כדי שילמדו לכבד את משמעות הפסל" דורית פרנקו כתבה : "פסל יפה מאוד, מיוחד, צבעוני וצעיר ברוחו. שיהיו לנו עוד הרבה אוצרות אומנותיים בישוב. מאוד אהבנו".
תאריך: 25/04/2012
גיליון: 833
עמוד: 22
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il