06/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 138 תוצאות התואמות את החיפוש
ישב בגן ציבורי והוכה
מאת: יהורם אלוני
בשבוע שעבר הוגש לבית המשפט 'השלום' בפתח תקווה כתב אישום נגד תושב העיר בגין תקיפה של נער כבן 16, שישב לתומו בגן ציבורי בעיר.
עפ"י כתב האישום החשוד התנפל עליו, הכה אותו וחנק אותו, וכל ניסיונותיהם של חבריו לסייע לו רק גרמו לו להגביר את המכות כלפי אותו נער תמים. במשטרה אמרו השבוע כי "מדובר באלימות לשם אלימות אשר בנס לא הסתיימה ברצח".
על פי כתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז מרכז, האירוע התרחש במוצאי ליל הסדר שבו הגיע הנאשם לגן ציבורי ברחוב העצמאות בעיר שם ישבה קבוצת נערים ונערות. הנאשם החל להקניט את אחד הנערים אשר ביקש מהנאשם להפסיק. בתגובה לכך, הפיל הנאשם את הנער על הארץ, התיישב עליו, חנק אותו וגרם לו לקושיי נשימה. תוך כדי שהוא מאיים עליו ואומר לו "אני חולה נפש, אני משוגע, לא לקחתי היום כדורים". חבריו של אותו נער ניסו להפריד אך הנאשם הגיב בכוח. הנאשם המשיך להכות את הנער תוך כדי איומים. לאור תחנוני הנער ואחת הנערות שיפסיק את האלימות, התרומם הנאשם מעל הנער תוך שהוא בועט בחוזקה בנער המסכן. כתוצאה מהבעיטה, הנער נהדף לאחור, התקשה לנשום ואיבד את הכרתו לזמן קצר. כששב להכרתו, ניסה להתרחק בזחילה אך בגלל הכאבים, נשמט גופו על הקרקע והוא נותר ללא תזוזה כשהוא בערפול הכרה, וסובל מסחרחורת, שיעול ודימום מהפה. הנאשם נבהל ונמלט מהמקום. חבריו של הנער הזעיקו את מד"א שפינה אותו לבית חולים שניידר בפתח תקווה. הוא שוחרר לאחר מספר ימי אשפוז. יחד עם כתב האישום הוגשה לבית משפט בקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים. בחקירתו הודה הנאשם ברוב האישומים המיוחסים לו.
תאריך: 25/04/2012
גיליון: 833
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il