19/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
חגיגת ''אבות ובנים'' בראש העין
מאת: יהורם אלוני
כעשרים וחמישה זוגות של הורים עם ילדיהם נהנו השבוע מיום גיבוש ומלהיב שהתקיים במועדון 'הבאולינג' בפתח תקווה בנוכחות מר רזיאל אחרק סגן ראש העירייה ויו''ר אגף הנדסה והספורט, מר אלי קושניר...
...יוזם פרויקט "אבות ובנים", גב' מירב קינן רכזת "פרויקט קידום בריאות", אשלים של הג'וינט, וצוות מחלקת הספורט העירונית בראש העין המפעיל את הפרויקט.
עם הגעת ההורים והילדים למקום, התפצלו כולם לתחנות ושיחקו בקבוצות ובהמשך התקיים משחק "אבות ובנים" שבו שיחקו האבות לצד הבנים, פעם האב גלגל כדור ופעם הבן גלגל כדור. הילדים ובפרט ההורים נהנו במשך מספר שעות ובסיום ההנאה והמשחקים, בירך סגן ראש העירייה רזיאל אחרק את המשתתפים והודה לאלי קושניר ולמירב קינן על שיתוף הפעולה הפורה והמתמשך עם מחלקת הספורט בעיר ראש העין. ההורים הגיבו בקול תשואות ומחיאות הכפיים של ההורים והילדים נשמעו עד למרחוק. יוזם הפרויקט אלי קושניר הודה בדברי ברכתו לסגן ראש העירייה רזיאל אחרק יו"ר אגף הספורט ולצוות מחלקת הספורט בעירייה על היוזמה ושיתוף הפעולה המניב פירות לטובת ילדי ראש העין. לאחר דברי הברכה, התקיימה חלוקת פרסים לזוג המנצח במשחקים ובסופה התכבדו המשתתפים בכיבוד שכלל פיצות ובמשקה קל.
רזיאל אחרק אמר השבוע ל'ספורט אינדקס': "פרויקט "אבות ובנים" מופעל מזה כארבעה חודשים בשיתוף פעולה של מחלקת הספורט עם יוזם הפרויקט אלי קושניר, מירב קינן רכזת תכנית קידום בריאות "אשלים" של הג'וינט ומאיה זברו מתכנית "מוטב יחדיו". מטרת התוכנית היא "להרחיק" את הילדים מהמחשב ואת ההורים מטרדות היום ולהפגיש אותם באטמוספרה האהובה על שניהם שהיא כידוע פעילות משחק הכדורגל. הנחתי את מנהל מחלקת הספורט שריה אריה לשבץ צוות מקצועי ברמה גבוהה ואני שמח על כך שאיציק אדיב מונה למאמן הקבוצה וגיא עגיב רכז הספורט במחלקה מונה לרכז המקצועי וזאת ניתן לראות לפי ההיענות המדהימה של ההורים והילדים. אני מאחל לנו שפעילות זו תתרום להבנה ואהבה בין ההורים לילדיהם".
תאריך: 25/04/2012
גיליון: 833
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il