09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
''זה היה עלול להסתיים ברצח''
מאת: יהורם אלוני
פרשת ''גניבת החניות'' ברחוב גיבורי ישראל ממשיכה להסעיר את תושבי הרחוב. בשבוע שעבר, זה הסתיים בתלונות במשטרה ולעירייה כנראה אין עדיין פתרון לנושא העלול להגיע לדברים יותר חמורים.
נושא "גניבת החניות" ברחוב גיבורי ישראל עליו דיווחנו לפני מספר חודשים, ממשיך להסעיר את דיירי הרחוב ולמרות בקשות של התושבים לעירייה להסדיר את הנושא, נראה שלעירייה אין פתרון. בשבוע שעבר בעקבות תגרה בין שני נהגים שרבו על מקום החניה, הדבר הגיע עד כדי תלונות במשטרה. השכנים מתריעים כי "בפעם הבאה זה עלול להסתיים ברצח, כפי שקרה בעבר בתל אביב".
תושבים המתגוררים ברחוב גיבורי ישראל בעיר קיימו לאחרונה פגישת דיירים ובה דנו בדרכי פעולה נגד מה שהם מכנים "גניבת חנייה על ידי הדיירים החדשים". התושבים הביעו את כעסם על כך שהדיירים החדשים המתאכלסים בפרויקט החדש "חוצות אפק", לוקחים להם את החניות מאחר ולטענת התושבים "הפרויקט עדיין לא מושלם ולא הוסדר עבורם מגרשי חנייה". בלית ברירה נאלצים הדיירים החדשים לחנות ברחוב גיבורי ישראל הסמוך לפרויקט.
רחוב גיבורי ישראל בעיר הוא רחוב ללא מוצא הממוקם בתפר שבין שכונת רמב"ם ובין שכונת שבזי שנסלל לפני כ- 60 שנה, וקיימת בו מצוקת חנייה רבה. מאחר ומדובר ברחוב המשמש את דיירי הרחוב בלבד ומשום רוחבו הצר, הוא אינו מאפשר חניית רכבים משני צידיו ולא מספיק להכיל את כמות הרכבים של 48 דיירי הרחוב. כתוצאה ממצוקת החנייה, נאלצים דיירים רבים החוזרים מעבודתם לביתם בשעות הערב, להחנות את רכבם עם שני גלגלים על המדרכה. כעת, עם אכלוס הדיירים החדשים בפרויקט חוצות אפק הסמוך לרחוב גיבורי ישראל, גברה הבעיה ואף החמירה מאחר ולטענת תושבי רחוב גיבורי ישראל "הדיירים החדשים מחנים את רכבם בחנייה השמורה לדיירי הרחוב". יש לציין כי משיחה שערכנו עם מאיר חרבי, תושב הרחוב, עולה כי כבר בחודש אוקטובר 2011, פנו התושבים במכתב לעירייה ולמחלקת התחבורה בעיר בבקשת סיוע בפתרון בעיית מצוקת החנייה ברחוב.
מהעירייה נמסר בתגובה: ככל הידוע לנו לדיירים המתגוררים בבניינים בשכונת 'משכנות המוזיקה' יש חנייה תת קרקעית בבניין".
תאריך: 25/04/2012
גיליון: 833
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il