09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1224 תוצאות התואמות את החיפוש
המלחמה בקלנועיות בראש העין
מאת: יהורם אלוני
תאונת הדרכים בשבוע שעבר שבה קיפח את חייו תושב העיר זכריה עמרם ז''ל, הביאה את צמרת המשטרה בראש העין להתכנס ולדון באכיפה מוגברת של נוסעי הקולנועיות ברחבי העיר.
במסיבת עיתונאים שנערכה השבוע בלשכתו של מפקד התחנה סנ"צ פרץ רצון, אמר מפקד התחנה כי "המקרה המצער שבו נהרג זכריה עמרם ז"ל תושב העיר בתאונת דרכים, צריך להדליק נורה אדומה אצל כולנו ובמיוחד בקרב האנשים הממונים לשמור על החוק קרי משטרת ישראל. משטרת ראש העין שולחת תנחומים למשפחה. בעקבות כך, משטרת ראש העין שוקלת בימים אלה לערוך בדיקות מקיפות בקרב נוסעי הקולנועיות ברחבי העיר. הבדיקות יכללו את בטיחות הקולנועית, שדה הראייה, נוסע נוסף הגורם לדעת רבים היסח הדעת מהנהג. כמו כן נבחנת האפשרות לבדיקת הנוסע מבחינה רפואית. ישנם תושבים שנוסעים בקולנועיות והם תחת השפעת תרופות והדבר עלול לסכן אותם. לא אחת ראינו אנשים מבוגרים נוסעים בקולנועיות לקופת חולים, מקבלים זריקות וממשיכים לנסוע כאילו כלום לא קרה. במיוחד מדובר באנשים הסובלים ממחלת הסכרת". סנ"צ פרץ רצון הדגיש בדבריו כי "ישנה בעייתיות מורכבת בנושא אכיפת החוק ונסיעה על הכביש או מדרכה והוא מתכוון לשלוח כבר השבוע מכתב לשר התחבורה ישראל כץ בנושא משום שלדבריו "מדובר במכת מדינה". בדבריו הדגיש מפקד התחנה כי שוחח בנושא עם מנכ"לית העירייה אירית נתן ובעצה אחת הוחלט לאכוף את כל החוקים הנדרשים בנושא הקולנועיות ברחבי העיר. יש לציין כי בנוסף לאכיפת החוק, ייערכו כנסים לנהגי הקולנועיות ובני משפחותיהם ויחולקו מידע הסברתי בבתי הכנסת כאשר המטרה היא "להסביר למבוגרים עד כמה הכביש מסוכן אם לא יודעים לנהוג בקולנועית כמו שצריך". בסיכום אמר מפקד התחנה "אין לנו כוונה להישאר אדישים או חלילה לישב על זרי הדפנה. אנחנו מתכוונים לאכוף את כל נושא החוקים הקשורים לנסיעה בקולנועיות על מנת שמקרים דומים לא יישנו".
לשאלת "אינדקס אובייקטיבי" על איזה סעיפים ניתן לעצור את נהג הקולנועית משיב מפקד התחנה "ישנם הרבה סעיפים. אבל לפני שנתחיל לאכוף נבדוק את הדברים לעומק ואחר כך נציב שוטרים כדי לאכוף את החוק".
תאריך: 03/05/2012
גיליון: 834
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il