09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1224 תוצאות התואמות את החיפוש
נערכים לבחירות
מאת: יהורם אלוני
רזיאל אחרק סגן ראש העיר ויו''ר אגף ההנדסה והספורט קרא מעל הבמה ליו''ר המפלגה שאול מופז וביקש כי ייתן עדיפות גבוהה לדיור לזוגות הצעירים.
ההודעה על הקדמת הבחירות לכנסת הבאה הביאה את המפלגות לערוך כנסים ראשונים לפעילים ולחברי המפלגה. השבוע התקיים כנס של תנועת 'קדימה' בבית המפלגה בפתח תקווה בהשתתפות כ- 100 ראשי רשויות מכל הארץ, סגני ראשי ערים וראשי מועצות, חברי מועצות העיר ופעילים רבים. הכנס נערך ביוזמתו של ח"כ זאב בילסקי, ראש עיריית רעננה לשעבר.
יו"ר האופוזיציה והמועמד לראשות הממשלה שאול מופז קרא למשתתפים ולפעילים הרבים להיערך לקראת הבחירות שככל המסתמן ייערכו עוד השנה. "תנועת 'קדימה' היא האלטרנטיבה היחידה להחלפת השלטון שמנותק מהבעיות החברתיות ולא מוביל שום יוזמה ביטחונית חדשה" אמר ח"כ מופז והוסיף "אתם ראשי הרשויות, חוד החנית שבאים במגע יום יומי עם התושבים שלכם ומרגישים את הקושי. הגיע הזמן שנאחד כוחות ונעשה סדר חדש מבחינת סדרי עדיפויות בניהול המדינה".
רזיאל אחרק סגן ראש העיר ויו"ר אגף ההנדסה והספורט וכמי שניהל את מטה הבחירות של ח"כ שאול מופז בבחירות הפנימיות, קרא מעל הבמה ליו"ר המפלגה שאול מופז וביקש כי ייתן עדיפות גבוהה לדיור לזוגות הצעירים. "כיום זוג צעיר משקיע את מירב הכנסתו בסעיף הדיור הכולל חיסכון למשכנתא ושכר דירה על כל המשתמע מכך וזה גורם לזוג הצעיר שאין לו מספיק משאבים כלכלים לחינוך הילדים. הדבר הזה יוביל לדור אחר שנפגוש בו בעוד 14 שנים בלשכות הרווחה. זהו חומר נפץ חברתי. אם לא נחזק את אזרחי המדינה שהם עמודי התווך אז המדינה תקרוס מעצמה". דבריו זכו למחיאות כפיים מהמשתתפים. בסוף דבריו בירך רזיאל את היוזמה הברוכה של ראשי המפלגה על קיום המפגש שהוא הוכחה חד משמעית לחיבור של חברי הכנסת של תנועת 'קדימה' אל העם".
יש לציין, שבסוף הכנס ניגשו רבים מראשי הרשויות וסגניהם לרזיאל אחרק והביעו בפניו את הערכתם על ההישג המשמעותי בבחירות הפנימיות בתנועת 'קדימה'.
תאריך: 03/05/2012
גיליון: 834
עמוד: 12
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il