20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
דור העתיד- גאוות האגודה
מאת: יהורם אלוני
קבוצת הנוער של מ.ס. כדורסל ראש העין בהדרכת המאמן לירון שרף סיימה את המשחקים לעונת 2011/2012 בליגה הלאומית כשהיא ממוקמת במקום החמישי בטבלה.
הקבוצה שדשדשה בתחילת העונה בתחתית הטבלה, הייתה בסכנת ירידה לליגה הארצית במחוז צפון וזאת לאחר שלא הצליחה להשיג תוצאות טובות במהלך הסיבוב הראשון, אולם בשל תוצאות טובות במהלך הסיבוב השני, נשארה הקבוצה עונה נוספת בליגה הלאומית, מה שהקנה לה את המקום החמישי בסוף העונה.
אגודת מ.ס. כדורסל ראש העין ובראשם יו"ר האגודה, יוסי נצר, משקיעים רבות בטיפוח קבוצת הנוער משום שלדבריהם "קבוצת הנוער מהווה למעשה את דור העתיד של הקבוצה הבוגרת" אשר מצליחה למשוך אליה אוהדים רבים משום שמרבית משחקני הנוער לומדים עדיין בתיכון "בגין" וכל משחק ביתי מהווה עבור האוהדים אתגר מחייב להגיע להיכל הספורט העירוני "שבזי" ולעודד את החברים מספסל הלימודים המשחקים על הפרקט. האוהדים הרבים מגיעים למשחקים מצוידים בדגלים, תופים ומשרוקיות ובאביזרים שונים כדי לעודד את השחקנים.
יש לציין את הורי השחקנים שמגיעים לכל משחקי הקבוצה הן בבית והן בחוץ ומעודדים את השחקנים. חלקן הגדול אף תורם לכיבוד קל לאחר המשחק במשחקי הבית לטובת שחקני הקבוצה הביתית והיריבה. ההורים מציינים את עבודתו המצוינת של המאמן לירון שרף אשר לדעתם עושה עבודה נפלאה והוא הביא את הקבוצה לדרך המלך ועם קצת מזל הקבוצה הייתה מתבססת בצמרת הטבלה.
בינתיים עדיין לא ברור מי משחקני הנוער יצטרף בעונה הבאה לסגל קבוצת הבוגרים מה שבטוח שישנם שחקנים רבים מסגל הנוער שראוי בהחלט להצטרף לסגל הבוגרים בעונה הבאה.
תאריך: 03/05/2012
גיליון: 834
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il