09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
זהירות מפגע לפניך (834)
מאת: יהורם אלוני
שלט שנעלם ברחוב חזון איש, שלט אחר שמט לנפול וכן בור פתוח ברח' זלמן שז''ר ואזור לא מגודר בבית ספר צורים
1. תמונה מספר 1- לאן נעלם השלט של רחוב חזון איש? ( סמוך לבית מס' 34) תושבי הרחוב מספרים כי התריעו מספר פעמים על המפגע אך כנראה שלעירייה יש דברים יותר חשובים. מדוע העירייה לא דואגת לטפל בנושא?
2. תמונה מספר 2- ברחוב זלמן שזר סמוך ללוח המודעות (מול הגן בשכונת רמב"ם) מוצב שלט המורה הנוטה כל רגע ליפול. חשוב לתקן פן יפול על הולך רגל. הדבר יכול להוות גם מטרד לכלי הרכב. לטיפולכם.
3. במסגרת העבודות ברחוב חפץ חיים וזלמן שזר, נותרו אבנים משתלבות על המדרכה ובור פתוח ברחוב זלמן שזר (סמוך לבית הכנסת "שם ועבר") וזאת למרות ההתרעות הרבות של תושבי הרחוב למוקד לטפל בנושא, שום דבר לא נעשה.
4. סכנה בדרך לבית הספר "צורים". האזור לא מגודר וההורים מתריעים מפני הסכנה שהתלמידים מסתובבים באזור. מדוע לא לגדר את המתחם? לטיפולכם.
מהעירייה נמסר בתגובה: "במרחב הציבורי קיימים מפגעים שנגרמים מסיבות שונות כמו ונדליזם, בלאי טבעי, נזקי טבע, עבודות פיתוח ועוד, והטיפול בהם הוא חלק מעבודתה השוטפת של העירייה. המפגעים מתגלים בדרכים שונות כגון: סיורים שגרתיים של עובדי העירייה השונים, דיווחים למוקד העירוני ועוד. המפגעים מטופלים בהתאם לחומרתם ולפי האמצעים העומדים לרשות העירייה, נכנסים תמיד לתוכניות העבודה ומתוקנים. יש לציין כי בעיר יש עבודות פיתוח בהיקפים של עשרות מיליונים. אנו מודים לעיתון על המעקב הקבוע אחר הפעילויות וגורמי המקצוע ברשות המקומית יטפלו בכל הנושאים. לעניין רחוב חפץ חיים- בימים אלו מתקיימות עבודות ברחוב כולל התקנת עמודי תאורה לרווחת התושבים. לעניין בי"ס צורים- במקום מתוכנן לקראת ביצוע חניון לרווחת התושבים. נושא הגידור ייבדק".
תאריך: 03/05/2012
גיליון: 834
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il