11/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
ראש-העין נלחמת באלימות נגד נשים
מאת: יהורם אלוני
נשות ראש-העין בחרו לציין השנה את היום הבינ''ל למניעת אלימות כלפי נשים בשתי דרכים מקוריות: בנוסף לאירוע עירוני המתקיים מדי שנה על ידי 'פורום נשים' החליטו נשות העיר להחתים גברים מובילים בעיר ומחוצה לה על הצהרה של מזכ''ל האו''ם למניעת אלימות כלפי נשים.

נשות העיר בחרו לחבור לקמפיין של מזכ"ל האו"ם, באן קי-מון, הבונה רשת של גברים מנהיגים ובעלי השפעה שפועלת למיגור האלימות כלפי נשים.גברים מנהיגיםבתחומים שונים ברחבי העולםכבר הצטרפו ליוזמה, ונשות העיר מבקשות לרתום אישי ציבור וגברים בעמדות מפתח בעיר, להצטרף לקמפיין, לצרף את שמם לרשימת הגברים בראש-העין החותמים על ההצהרה של המזכ"ל באן קי-מון, ולפעול ברוח הדברים. ההצהרה, יחד עם שמות החותמים, תמוסגר ותיתלה בקרוב בכניסה לבניין העירייה.

בנוסף, נערך אירוע עירוני במועדון החלוץ: הרצאה של גיא פרל עובד סוציאלי, פסיכותרפיסט ומנחה קבוצות תחת הכותרת "אהבה ומריבה – האם ניתן להבין גברים מכים?" במעמד ראש העיר, משה סיני, והשתתפות מאות תושבים, אורחים וחברי מועצה.

את האירוע יזמו והפיקו: יועצת ראש העיר למעמד האישה,פורום נשים ראש-העין, המחלקה לעבודה קהילתית באגף הרווחה, המרכז לשלום המשפחה, התכנית 'עיר ללא אלימות', ויצ"ו ומועדון נשים – שכונת אביב.

חשוב לציין שהמרכז לשלום המשפחה באגף לשירותים חברתיים מטפל בעשרות גברים אלימים בעיר מדי שנה. קבוצה טיפולית שמתקיימת במרכז מאפשרת לגברים אלימים להבין את המניעים לדפוס ההתנהגות האלים שלהם. בקבוצה הם משתפים זה את זה בחוויותיהם, מבינים את החולשה וחוסר האונים שעומדים מאחורי התנהגות אלימה ולומדים לבטא וקשיים בדרכים חלופיות, לשלוט בכעסים ולבנות תקשורת לא אלימה עם נשותיהם וילדיהם. מדי שנה חוות המנחות במרכז לשלום המשפחה בשינוי שמצליחים הגברים לחולל בחייהם ובחיי משפחותיהם.

תאריך: 25/11/2010
גיליון: 762
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il