09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
הפינוי נדחה
מאת: יהורם אלוני
שופטת בית המשפט 'השלום' בפתח תקווה אושרית רוטקופף קיבלה בשבוע שעבר את בקשת העמותה למורשת תימן לעיכוב הליכים לפינוי העמותה מהמבנה ברחוב שבזי בעיר, עד לדיון בערעור שמתכוונת העמותה להגיש בימים הקרובים.
כזכור, בית המשפט 'השלום' בפתח תקווה הוציא לפני כחודש ימים צו פינוי לעמותת מורשת תימן וזאת לאחר שבית המשפט 'השלום' בפתח תקווה התרשם כי נציגי העירייה ונציגי העמותה לא יכולים להגיע לפשרה. שופטת בית המשפט 'השלום' אושרית רוטקופף, פסקה כי על העמותה לפנות את המבנה עד לתחילת חודש מאי 2012. חברי העמותה הגישו באמצעות בא כוחם עו"ד פיני זינגר בקשה לעיכוב הליכים לפינוי העמותה מהמבנה ברחוב שבזי ואכן השופטת אושרית רוטקופף אישרה את עיכוב ההליכים עד שבית המשפט המחוזי ידון בערעור שמתכוונת העמותה להגיש בימים הקרובים. בית המשפט נתן ארכה של שבעה ימים להגיב על ההחלטה לעיכוב ההליכים. בבקשה לעיכוב ההליכים נכתב "המבקשת מגישה בימים אלה ערעור על פסק הדין של בית משפט נכבד זה. מהערעור עולה כי קיים סיכוי סביר שהערעור יתקבל, לאור הפגמים שיוצגו ולאור תחושת העוול הכבד שנגרם למבקשים אשר לא מבקשים לעשות לביתם אלא להנחיל לציבור את מורשת יהדות תימן".
יו"ר העמותה נפתלי שמחי מסר לנו בתגובה: "אני קורא לראש העיר אם אכן הדבר חשוב לו להתעשת ולהיות שותף מלא לעשייה למען המורשת. די לפלגנות ולבזבוז כספי ציבור בבתי המשפט".
מהעירייה נמסר בתגובה: " על פי בדיקה עם עו"ד משה כהן עדיין לא הוגש ערעור. הוגשה בקשה לעיכוב ביצוע לבית המשפט השלום, שם צוין כי בדעת העמותה להגיש ערעור. כשיוגש ערעור תימסר תגובת העירייה לבית המשפט".
תאריך: 10/05/2012
גיליון: 835
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il