09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
שברו לך את הגדר? תחכה
מאת: יהורם אלוני
מזה למעלה משנה שמשפחת אלמקייס מראש העין מחכה שהעירייה או קבלן מטעמה תתקן לה את הגדר שנשבר כתוצאה מהמשאית של הגזם שפינתה גזם ביום שישי.
לדברי המשפחה "מיד לאחר שנוצר הנזק בגדר, פנינו לעירייה ולאגף שפ"ע וכן לקבלן הגזם העובד מטעם האגף בבקשה שיתקנו את הגדר. לאחר שלא נענינו החלטנו לא להרפות ושלחנו מכתבים לכל הגורמים המקצועיים. הגיעו נציגים מהעירייה הבטיחו לטפל ועד היום לא נעשה דבר. כל פעם אומרים לנו שזה בטיפול ועד היום לא עשו כלום. האם כך מתייחסים לתושב הפשוט? מה בסך הכול ביקשנו שיתקנו את הגדר שהם שברו? במידה והעירייה לא תיענה לדרישתנו אנחנו נפנה לבית המשפט לתביעות קטנות ונראה מה הם יעשו" אומרת אם המשפחה. לנו נודע כי העירייה הציעה למשפחה לפנות לקבלן ואכן כך עשתה אולם לטענתה "גם הקבלן לא התייחס למכתבים של המשפחה". לנו נודע כי בשבוע שעבר לאחר חודשים של המתנה הגיע שוב נציג מטעם העירייה בדק, הבטיח ומאז לא נעשה דבר. המשפחה כבר פנתה לבית המשפט שיורה לעירייה לטפל בנושא ולשאת בנזק שנעשה.
מהעירייה נמסר בתגובה: " ככלל העירייה אינה אחראית לנזקים שנגרמו על ידי קבלנים המבצעים עבודות מטעמה, כל קבלן אחראי ישירות לנזק שנגרם עקב ביצוע עבודתו והוא אף נדרש כי יהיה בידו כיסוי ביטוחי מתאים. על פי התלונה מדובר בנזק שנגרם על ידי קבלן פינוי הגזם, פרטי הקבלן נמסרו למתלוננים והתלונה גם הועברה על ידי העירייה לקבלן אשר נדרש לטפל בתלונה".
תאריך: 17/05/2012
גיליון: 836
עמוד: 16
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il