09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1223 תוצאות התואמות את החיפוש
מוחים נגד ההחלטה
מאת: יהורם אלוני
עשרות נשים הפגינו השבוע מול משרדי העירייה במחאה על החלטת העירייה על יציאתה לגמלאות של הגב' צבייה שמיר, מתפקידה כרכזת מועדון 'החלוץ'.
הגב' צבייה שמיר, רכזת במועדון החלוץ מאז שנת 1992 גם בשעות הבוקר וגם בשעות אחר הצהריים. לדברי הנשים שהשתתפו בהפגנה לצערנו הוציאה מנכ"לית העירייה אירית נתן מכתב לגב' צבייה שמיר ובה היא מודיעה לה על פרישתה לגמלאות וזאת למרות שהגב' שמיר מנהלת את המועדון ביד רמה. הגב' צבייה שמיר עושה עבודתה בצנעה, במסירות ובנאמנות. מקנה לנו ידע רב. אנשים משכמם ומעלה מגיעים אלינו להרצאות בזכות שמה הטוב וקשריה. צבייה שמיר מעשירה אותנו בהשכלה ואנחנו בזכותה תורמות ומסייעות לקהילה ללא תמורה". הנשים הניפו שלטים שבו נכתב "המתנדבים בעם ברכו ה'", "החלוצות לא מוותרות על נתינה בקהילה", "אסור להפסיק את העשייה" ועוד. את האהבה הרבה שרוחשות הנשים לגב' צבייה שמיר ניתן היה לראות בהפגנה עצמה שבה ראינו נשים מבוגרות שלמרות שמתקשות ללכת הטריחו את עצמן למשרדי העירייה כדי להביע את מחאתם. חלק מהנשים אף איימו שבמידה והעירייה לא תחזור בה מהחלטתה הן ידירו עצמן מהמועדון אשר בסופו של דבר עלול להיסגר והפתגם אומר "לא נעים לראות מועדון סגור". הנשים הגדירו את החלטת העירייה "כהחלטה מגמתית ושרירותית שאין בה כל תועלת". אחת ממשתתפות הפגנה הגב' דינה חג'בי אמרה לנו "צבייה שמיר אנושית, מחבקת, מלטפת, מאחדת ומלכדת. אנחנו מבקשות מראש העירייה משה סיני להסיר את רוע הגזירה ולאפשר למפקד להוביל את חייליו לתפארת המועדון ותפארת העיר ראש העין ומחוצה לה". לאחר מספר דקות, קיבל ראש העירייה משה סיני את הנשים בלשכתו ושמע את טענותיהן. לאחר ששמע את דבריהן הבטיח ראש העירייה הבטיח להם לשקול את הנושא. הנשים מסכמות את ההפגנה במילה אחת "את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק". צבייה שמיר עצמה סירבה להגיב.
מהעירייה נמסר בתגובה: "צבייה שמיר הגיעה לגיל פרישה לפני כשנה וחצי, לפנים משורת הדין הוארכה כהונתה. על פי חוק אין אפשרות להאריך את כהונתה בתקופה נוספת. צבייה אישה ראויה מאד, ומוערכת מאוד על ידי העירייה וכל הקהילה בעיר. היא השקיעה ותרמה רבות למען דור הזהב בעיר. אנו נמשיך ונעניקלקשישים במועדון את כל הפעילות הנדרשת לרווחתם".
תאריך: 17/05/2012
גיליון: 836
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il