14/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 228 תוצאות התואמות את החיפוש
תודה
מאת: אורן מזרחי-אנגלו סקסון
בשנה האחרונה פגשתי מאות מכם, אם זה בקניות, אם זה במיילים, אם זה בהתייעצויות או רק בשאלה קטנה. אפילו פגשתי אישה מבוגרת כבת 75 שגוזרת כל שבוע את הכתבה ומתייקת בקלסר כל שבוע כבר שנתיים .
שלום קוראים יקרים
בשנה האחרונה פגשתי מאות מכם, אם זה בקניות, אם זה במיילים, אם זה בהתייעצויות או רק בשאלה קטנה. אפילו פגשתי אישה מבוגרת כבת 75 שגוזרת כל שבוע את הכתבה ומתייקת בקלסר כל שבוע כבר שנתיים. רציתי לנצל במה זו ולהגיד לכם תודה. תודה על הפרגון, על התגובות גם במיילים וגם ברחוב , על השאלות שאתם שולחים אלינו ועל מכתבי התודה ,זה מחמם את הלב ונותן כח להמשיך ולכתוב .
ישנן מספר שאלות שאני נשאל פעם אחר פעם ורציתי לשתף אתכם בשאלות ובתשובות .
 
שאלה : כמה דירות אנשים רואים בממוצע לפני קבלת ההחלטה לקנות ?
תשובה : במשך שנותיי כמתווך פגשתי לא מעט אנשים שראו דרכי דירה אחת וקנו אותה או אנשים שראו עשרות דירות ובסוף לא קנו . התשובה לכך תלויה בעיקר בשאלה כמה הזוג יודע מה הדירה שהם רוצים לקנות. זוג שאומר אני רוצה רק 4 חדרים ורק בשכונה מסוימת ורק בפרויקט מסוים שאז התשובה יכולה להיות 3 דירות לקבלת החלטת קניה אינו דומה לזוג שמחפש במספר ערים ומספר שכונות ובין 3-4 חדרים שאז יכולים לראות עשרות דירות ועדיין לא להגיע להחלטה .
אם החלטתם שאתם מחפשים ב2 אזורים 4 חדרים הממוצע הוא שתראו 8 דירות עד לקבלת החלטה, כמובן שא"א להתנתק מכושר קבלת ההחלטה שלכם כזוג ,פגשתי לא מעט זוגות שחוששים לקבל החלטה והפסידו עסקה אחרי עסקה, אי קבלת החלטה היא גם החלטה, מה שלהרבה זוגות רק הרחיק אותם מחלום הדירה הראשונה .
 
שאלה : על מה צריך להסתכל בדירה או בית טרם החלטת הקניה ?
תשובה : דבר ראשון מיקום שלה ברחוב ומיקומה בבניין כולל כיווני אוויר ,מה שזה אומר לפתוח את כל החלונות ולראות מה רואים מכל חלון והאם פתוח או חסום . דבר שני, מצב תחזוקתי של הבניין ושל הדירה. אם אתם רואים כניסה מטונפת ,זה אומר שלשכנים לא אכפת (גם אם אתם תתנדבו להיות ועד הבית ) .
בנוסף, מה מידת השיפוץ הנצרך ?וכמה תעלה ההתאמה לצרכיכם?
המלצה שלי לעשות זאת עם איש מקצוע (ברוב המקרים הערכה שלכם כקונים לא מתקרבת למציאות, אתם נוטים להגזים בהרבה ) .
המלצה שנייה היא: קבלת החלטה על סמך מטבח מושקע או לא מושקע היא פספוס כיוון שזה זניח ברמת ההחלטה ,הרבה יותר חשוב האם ניתן לעשות מטבח מורחב ועל חשבון מה ?
 
פגשתי לא מעט לקוחות שכשבודקים הצעת שיפוץ מנסים לדחוף את כל חלומותיהם בדירה :מזגן נשלף וחלונות בצבע זהב ומטבח מפואר וכשמקבלים הצעת מחיר חוטפים חום , אז אם אתם זוג צעיר תבקשו את השיפוץ המינימאלי הנדרש כדי לא להפסיד את הדירה בגלל פנטזיות .

בהצלחה לכולנו

אורן מזרחי

תאריך: 17/05/2012
גיליון: 836
עמוד: 41
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il