14/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 228 תוצאות התואמות את החיפוש
האם כדאי להעלים את האמת מהמתווך שלכם ?
מאת: אורן מזרחי-אנגלו סקסון
הסיפור הבא התרחש בחודשים האחרונים כאשר זוג הגיע אלינו למשרד לפגישה ראשונית שמטרתה היכרות ואיתור צרכים .
האישה סיפרה שהם עם שלושה ילדים ורוצים דירה עם לפחות חמישה חדרים ועדיפות לגן ,שיהיה לילדים היכן לשחק, כבקשתה. כשהגענו לסעיף התקציב, שם פתאום הבעל קפץ ואמר- 1,300,000 ₪. בסכום גבוה יותר, חבל על הטלפון, אנחנו לא נקנה . טוב ,עשינו תאום ציפיות משותף וקבענו פגישה ליומיים אח"כ לראות דירות פוטנציאליות . כך התחלנו לראות מספר דירות כאשר הם פוסלים את כולם כל פעם מסיבה אחרת . בפגישה השנייה לקחתי אותם לראות דירת גן 5 חדרים שעונה בדיוק לצרכים שלהם ב1,450,000 כאשר המטרה להבין את הטעם שלהם ואולי המוכרים יתפשרו ,הם מיד נדלקו ושאלו עשרות שאלות על הדירה כאשר אני אומר להם שזה יותר מהתקציב הגבוה שלהם ב;150,000 ₪ וחבל שיתאכזבו אח"כ, כשלא יוכלו לקנות אותה. הם חשבו ואמרו לי שהם יכולים לשלם על הדירה הזו 1,300,000 ₪ ולא יותר ושאעביר את ההצעה כלשונה.
העברתי את ההצעה וקיבלתי גיחוך מצד המוכרים תוך כדי שהם מזכירים לי ש-1,420,000 ש"ח זה המחיר האחרון שלהם . עדכנתי את המתעניין והמשכתי לדרכי .
לאחר כשבועיים היו מספר לקוחות נוספים כאשר אחד הלקוחות סגר לאחר מו"מ מתיש ב-1,400,000 ש"ח. סיפרתי ללקוח בפגישה הנוספת שהייתה לנו לראות דירות, שהדירה נמכרה ב- 1,400,000 ש"ח ,הלקוח מאוד כעס ושאל למה לא עדכנו אותו לפני שחתמנו כי הוא היה קונה, כשאמרתי לו שהוא אמר מספר פעמים שחבל על הטלפון אם המחיר יותר מ1,300,000 ,תשובתו הפתיעה אותי "אתה לא מבין שלמתווכים נותנים מחיר נמוך יותר ממה שבאמת מחפשים " למה ? שאלתי והוא ענה כי תמיד מתווכים סוחטים אותך לעבור את התקציב שלך . שאלתי אותו האם התווכחתי או לחצתי אותו להעלות את התקציב ? והוא ענה שלא .
לאחר מחשבה נוספת הבנתי שיש כ"כ הרבה לקוחות פגועים ממתווכים שהאמון הבסיסי נהרס לגמרי ולכן הפגישה מתחילה בהתגוננות ובאי חשיפת המידע המדויק ובהרגשה שהנה הולכים עכשיו לעבוד עליי ולשקר לי ואיך אפשר לקנות או למכור ככה דירה ,זה ממש מתיש .
אנחנו יושבים עם הלקוחות שלנו ועוברים איתם בפגישה הראשונה על המספרים והתקציב ולפעמים בונים אותו ביחד לפי החזר חודשי והכנסות בני הזוג , קרו לא מעט מקרים שאמרתי ללקוחות,לאחר שישבתי איתם על מספרים ,תורידו בתקציב אתם הולכים להיקרע ועם משכורת כזאת יהיה לכם קשה מידי לעמוד בתשלומים .
אז למי שמכיר אותנו יודע שנרקמת שותפות בין המתווך ללקוח עד להצלחת העסקה והכול תוך כדי כבוד הדדי ,אמון והתאמה אישית לצרכים שלכם .

מוזמנים לנסות אותנו

אורן מזרחי

תאריך: 24/05/2012
גיליון: 837
עמוד: 57
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il