14/08/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 32 תוצאות התואמות את החיפוש
תרגיל מסריח
מאת: רוני נגר – חוקר פרטי
שוק התקווה בשכונת התקווה, יום חמישי אחר הצהריים. המקום עמוס לעייפה, היא עברה מדוכן לדוכן לאיטה, קונה ירקות ופירות ספורים ממש וממשיכה ללכת . היינו שלשה עוקבים וממש הקפנו אותה ע''מ שלא לאבד אותה.
הסיפור הינו אמיתי לחלוטין – שמות המעורבים והמקומות שונו ע"מ למנוע זיהוי
 שוק התקווה בשכונת התקווה, יום חמישי אחר הצהריים. המקום עמוס לעייפה, היא עברה מדוכן לדוכן לאיטה, קונה ירקות ופירות ספורים ממש וממשיכה ללכת . היינו שלשה עוקבים וממש הקפנו אותה ע"מ שלא לאבד אותה. היא לא היתה רגישה ונראתה רגועה לחלוטין , בתום הקניות נכנסה למסעדה התישבה ואכלה פלאפל בצלחת כפי שרק בשכונת התקווה יודעים להכין. בתחילה היה קשה לאתרה , ארך לנו כשבועיים להגיע לכתובת מגוריה , דירת חדר בכפר שלם ממש בגבול שכונת התקוה .
שמה גלית בת 26, חברה לחיים עד לא מכבר, שמוליק, הגיע למשרדי וסיפר כי הוא חי עם גלית מזה כשנתיים וחצי והם התכוונו להתחתן בקרוב כאשר לפתע עזבה אותו ללא סיבה נראית לעין והוא מנסה לאתרה אך ללא הצלחה ומשפחתה מסרבת לשתף עימו פעולה. לדבריו הוא רוצה לשוחח עימה ולהבין את הסיבה לכך ובאם לא תהיה מעונינת בו אזי ילך לדרכו ובנוסף, היה סקרן לדעת אם יש לה מישהו אחר .
לכאורה נשמע פשוט ביותר , ניסינו לאתרה באמצעות קרובי משפחה אך נתקלנו בקיר אטום ממש , העניין נראה תמוה היות ולא נראה כי היתה חייבת כסף או משהו דומה . עשינו פעולות חקירה שונות הגענו למספר רמזים אך ללא תוצאות ממשיות . גלית עבדה במחלקת הנהלת חשבונות ברשת גדולה לחנויות רהיטים וגם מצד חבריה לעבודה לא היתה פריצת דרך, כאילו כולם חברו יחד כדי לשמור סוד גדול .
 
הנחנו כי בודאי בימי שישי היא צריכה להגיע להוריה ע"מ להשתתף בארוחת הערב , וקיבלנו על כך אישור משמוליק אשר טען כי כבר חשב על אפשרות זו ובימים שהמתין לה היא לא הגיעה לבית הוריה. ערכנו תצפית לעבר בית הוריה ביום שבת בבוקר ( פשוט הימור ) ואכן בפעם השניה שתצפתנו במקום הגיעה גלית במלוא הדרה לבית הוריה במונית ולא עזבנו אותה עד אשר הובילה אותנו אל ביתה אשר בכפר שלם בדרום ת"א .
הודעתי לשמוליק כי איתרנו את כתובתה , הוא קצת הפריז בתגובתו ושמח כל כך כאילו זכה בלוטו . הוא אישר לנו להמשיך לעקוב אחריה ביום ראשון שלאחר מכן וביום חמישי וביקש דיווח מהשטח על כל צעד ותנועה שלה. לא נראה כי היה לה קשר עם מישהו, פעולותיה היו שגרתיות לחלוטין ,לאחר שעות העבודה היתה שוהה בביתה מלבד פעם אחת כאשר הלכה עם חברתה לקניות ב "דיזינגוף סנטר " ובאותו יום חמישי כאשר יצאה לערוך קניות בשוק התקווה. היא סיימה לאכול פלאפל במסעדה הרימה את שתי שקיות הפלסטיק והמשיכה בהליכתה לכיוון ביתה .בדרך נכנסה למספר חנויות אופנה ובזארים בסמטאות של שכונת התקווה והגיעה לביתה . דיווחתי לשמליק כי הגיעה לביתה והוא מצידו אמר : " אתם יכולים לרדת מהמעקב נראה לי שאחרי הקניות היא תישאר בבית ולא יהיה כלום ". אמרתי לו כי יום חמישי נחשב כיום הבילויים ואולי בשעה מאוחרת יותר תצא לבלות ואז נראה עם מי היא נפגשת אם בכלל . שמוליק טען כי המעקב עד כאן מספק אותו ואם יהיה צורך בהמשך יהיה עימי בקשר .
למחרת ביום שישי יצאתי לערוך קניות לביתי ולסידורים שונים , קניתי את עיתון סוף השבוע והנחתי אותו במושב לידי ברכב , ומפעם לפעם בין רמזור לרמזור עלעלתי במהירות בעיתון תוך שאני קורא את הכותרות הראשיות (לא דוגמא לנהיגה נכונה ) ומשהגעתי לאחד העמודים הפנימיים , חשכו עיני , פניו של שמוליק ניבטו מתוך תמונה בגודל חצי עמוד כשהוא מובל ע"י שני שוטרים .עצרתי בצד הדרך וקראתי את הכתבה אשר ממנה הבנתי כי הגיע לבית חברתו והיכה אותה נמרצות עד כדי כך שהיא מאושפזת במצב בינוני בבית חולים . או אז הבנתי כי הבחור פשוט רימה , הטעה אותי וצייר לי מחזה שווא ופשוט רצה להגיע לחברתו ע"מ  לנקום בה ולהכות בה ואולי התכוון ליותר מכך. בהמשך הכתבה העיתונאי משוחח עם אמה של גלית אשר תארה מסכת התעללויות בבתה מצד החבר ( שמוליק ) וזאת במשך כל התקופה בה התגוררו ביחד וזאת למורת רוחם של הוריה . ורק בתקופה האחרונה אזרה גלית אומץ , עזבה אותו ובעזרת הוריה מצאה את אותה דירת חדר בדרום ת"א וחשבה למחוק אותו מחייה . הרגשתי נורא מהידיעה כי הובלתי את אותו מנוול אל מקום מחבואה ועזרתי לו שלא במודע לממש את כוונותיו , והתחושה כי התוצאה יכלה להיות גרועה יותר פשוט מתסכלת . אמנם איני יכול לבדוק כל לקוח במכונת אמת או משיחה ראשונית להבין את המניע של כל אחד אך התסכול קיים .
שמוליק היה עצור במשך ארבעה ימים ושוחרר למעצר בית חשבתי ליצור עימו קשר ולהסביר לו את שאני חושב עליו , אך לבסוף החלטתי גם לאחר התיעצות עם קצין המודיעין המרחבי במשטרה כי התגובה הנכונה ביותר היא שלא להגיב ולהשאיר את העבודה למי שאמור לעשות אותה .

כל הזכויות שמורות ל " מדור חקירות – רוני נגר "

טל' – 054 - 4516106

e-mail : mador7 @ gmail.com אינטרנט : http//: www.mador.co.il

תאריך: 24/05/2012
גיליון: 837
עמוד: 28
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il