20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
'ספורט אינדקס' משפיע על ספורט הנשים בעיר
מאת: אלוני יהורם
השחקניות בכדורשת: ''''הגעתי לכדורשת בעקבות מודעה בעיתון ''אינדקס''. בתחילה חשבתי לעצמי ''נו המציאו עוד סוג של ספורט לנשים'' אך בכל זאת החלטתי לנסות. הגעתי לאימון ראשון ופשוט התאהבתי במשחק ובאנשים''.

"סקירת משחקי הכדורשת במדור 'ספורט אינדקס' במהלך כל השנה מביאה תוצאות רבות", כך אמר לנו השבוע יוזם פרויקט 'כדורשת' בעיר אייל פרץ. מקבוצה שמנתה נשים בודדות לפני מספר שנים, הפכה הקבוצה לכמה קבוצות בכדורשת נשים ולאחרונה אף הוקמה כדורשת לנערות שייצגה אותה בכבוד בטורניר בכפר סבא וקטפה עימה גביע לכבוד העיר ראש העין. במפגש שנערך בשבוע שעבר לכבוד "יום ההולדת" של כדורשת בעיר אומר אייל פרץ, יוזם הפרויקט כי סקירת משחקי הכדורשת במדור הספורט של עיתון 'אינדקס אובייקטיבי' משפיע על ספורט הנשים בעיר. וכך כותבת אחת הנשים "הגעתי לכדורשת בעקבות מודעה בעיתון "אינדקס". בתחילה חשבתי לעצמי "נו המציאו עוד סוג של ספורט לנשים" אך בכל זאת החלטתי לנסות. הגעתי לאימון ראשון ופשוט התאהבתי במשחק ובאנשים. כדורשת בשבילי זה לא סתם עוד סוג של ספורט. זה ספורט עם הרבה הנאה. אני מחכה כל השבוע שיגיע כבר יום רביעי - יום האימון. וכך כותבת אמירה השחקנית: "כשהצטרפתי למועדון הכדורשת שליכד נשים רבות בגילאים שונים תחת קורת גג אחת לא האמנתי שהכוונה הייתה גם להצליח. כאשר ראיתי את המודעה האלקטרונית ברחוב לא האמנתי שיש דבר כזה. נשים כמוני העסוקות בענייני בית וילדים שרק מפנטזות על כושר ומשחק ממש מוזמנות להצטרף לעשייה ברוכה ולממש את יכולתן החבויה אי שם במעמקי המטבח והמקלחות! כמובן שמיד קפצתי על הרעיון וגם צרפתי אלי בנות משפחה שכנראה כמוני גם חיכו להזדמנות לפרוץ החוצה מקירות הבית. אחת הקבוצות שנמנות במועדון הכדורשת היא קבוצת "הלביאות" שכבר הספיקה להשתתף ב- 3 טורנירים מחוץ לראש העין , כאשר בכל טורניר רוב הבנות היו מקבוצת "הלביאות" ועוד בנות מקבוצות אחרות וזכתה בגביע מקום ראשון בטורניר החורף של העיר ראש העין. בזכייה זו קיבלה הקבוצה גביע זהב, שברוטציה בכל שבוע עובר הגביע משחקנית לשחקנית. בנוסף לאימון השבועי, דבר שתורם לכושר, זה בעצם גם נותן הכרות והרגשת שייכות לכל המועדון, ולא רק לקבוצה שלנו. "אנו שמחות וגאות להיות שייכות לקבוצה כה מגובשת, ובכלל למועדון כדורשת ראש העין. זה רק מראה כמה נשים בעיר היו צמאות לספורט, ובמיוחד חוויה כמו כדורשת, שזה לא כמו אחת לעצמה כמו ריצה או אופניים, אלא משחק קבוצתי. דבר נוסף שכל אחת מפרגנת לשנייה, אם לא מצליח אומרים לא נורא, ואם מישהי עושה מהלך טוב, אומרים לה כל הכבוד".

לסיום יודעים במועדון "הכדורשת לפרגן ולהודות למחלקת הספורט בעירייה ובראשם לסגן ראש העירייה רזיאל אחרק, לשרייה אריה מנהל המחלקה, לרכז הספורט גיא עגיב ולמזכירה אמירה שעושים הכול כדי שהמועדון יצליח. כל הכבוד.

תאריך: 31/05/2012
גיליון: 838
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il