09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1224 תוצאות התואמות את החיפוש
הטרידו את הבנות ועוכבו במשטרה
מאת: אלוני יהורם
בני מיעוטים שהטרידו את בנות האולפנא עוכבו לחקירה. מפקד התחנה התערב והשקט חזר לאולפנא.

בני מיעוטים העובדים בסמיכות לאולפנת זבולון עוכבו בשבוע שעבר לחקירה במשטרה לאחר שבנות האולפנא התלוננו בפני שומר הביטחון מאיר מדר כי העובדים מטרידים אותן בהערות בעלי אופי מיני. מדר הזעיק את כוחות הביטחון שכלל את המוקד העירוני, המשטרה ובראשם מפקד התחנה סנ"צ פרץ רצון שיחד עם מספר שוטרים עיכבו מספר עובדים לחקירה בתחנת המשטרה. העובדים שוחררו בתנאים מגבילים.

הכול החל לפני מספר חודשים כאשר בני מיעוטים שהחלו לעבוד בבניין החדש הנבנה בסמיכות לאולפנת זבולון החלו להטריד את בנות אולפנת זבולון. מסכת ההטרדות החלה בשריקות לבנות, אחד מהם אף זרק גוש בטון לעבר אחת הבנות שנבהלה והזעיקה את שומר הביטחון של האולפנא מאיר מדר. מדר הזעיק את המוקד העירוני ואת המשטרה שהגיעו למקום. חלק מהבנות הזעיקו את ההורים שלהם ובמקום נוצרה מהומה רבתי. מפקד התחנה סנ"צ פרץ רצון הגיע יחד עם מספר שוטרים ועיכבו חלק מהם בתחנת המשטרה. לאחר חקירה מאומצת וערבות שוחררו העובדים באזהרה שלא יישנו מקרים דומים בעתיד.

אחת הבנות שדיברנו איתה השבוע מספרת כי "ההטרדות מצד העובדים נמשכו זמן רב ולמרות הרצון הטוב של הנהלת בית הספר שזה ייפסק הן על ידי הזעקת כוחות הביטחון והמשטרה העובדים המשיכו בהטרדה. אפילו שההורים הגיעו ואיימו על העובדים לא עזר כלום. רק אחרי שנעצר אחד העובדים הם כנראה פחדו ומאז השקט חזר לאולפנא".

מפקד תחנת המשטרה בעיר סנ"צ פרץ רצון מסר לנו בתגובה: "קיבלנו דיווח על מסכת הטרדות מצד עובדים בני מיעוטים העובדים בבניין הסמוך לאולפנא. מיד שהגעתי למקום יחד עם מספר שוטרים כינסנו את כל העובדים והזהרנו אותם שאם מקרה זה יישנה, יעצרו העובדים. עיכבנו מספר עובדים ולאחר התראות רבות שחררנו את העובדים ואני שמח שהשקט חזר לאולפנא".

תאריך: 31/05/2012
גיליון: 838
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il