09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1224 תוצאות התואמות את החיפוש
אתר בנייה במקום גן שעשועים
מאת: אלוני יהורם
העירייה הבטיחה לטפל במפגעים ברחוב המתמיד אבל לתושבים מתברר כי המפגעים הם תוצרת העירייה.

"החיים בזבל", כך מכנים תושבים המתגוררים ברחוב המתמיד את השטח הנמצא בשכונתם אשר לטענתם הפך לאחרונה לאתר בנייה של קבלנים העובדים ברשות העירייה וזאת למרות הבטחת העירייה מחודש נובמבר 2011 כי "השטח המדובר פונה כמעט מכל שאריות חומרי הבנייה. המקום מיועד לבניית בית הספר, שתתחיל בקרוב וממילא לא יוכל לשמש עוד את העירייה. אנו מאתרים מקום אחר שלא יהווה מפגע". משיחה שערכנו השבוע עם התושבים מתברר כי "חייהם נהפכו לגיהנום." יתרה מכך עוד אומרים התושבים כי "המשאיות או הטרקטורים מגיעים למתחם בשעות הערב או בשעות לא שגרתיות ומפרקים את הסחורה והדבר מטריד את מנוחתם. במקום שייבנו לילדים גן שעשועים העירייה הפכה את המקום לאתר בנייה ולמחסן ענק של קבלנים". לטענת התושבים הם פנו מספר פעמים לאגף שפ"ע בעירייה כדי לטפל במפגע הנמצא בשטח הציבורי הסמוך לשכונתם, אך לטענתם שום דבר לא נעשה. לדברי התושבים "מדובר בשטח ציבורי הנמצא ברחוב המתמיד אשר הפך לאתר פסולת של קבלים העובדים בעיר". התושבים פנו השבוע במכתב למבקר המדינה שיטפל בנושא ומאידך הם מתכוונים לפנות לבית המשפט להוציא צו מניעה לעירייה להפסיק להשליך שם פסולת בניין.

מערכת 'אינדקס אובייקטיבי' כתבה על הנושא הזה מספר פעמים אולם כשפנינו לעירייה בחודש יולי 2010 לקבל את תגובתה בנושא, טענה העירייה בתגובתה כי "אין המדובר בפסולת בנייה אלא בחומרי בנייה המשמשים את קבלן אחזקת התשתיות של העירייה ואת קבלן אחזקת מים וביוב של התאגיד. הקבלנים מניחים שם חומרים לשימוש שוטף, מידי מס' שבועות מנקים את השטח וזה לטובת עבודות דחופות בעיר. העירייה בודקת בימים אלה מקום חלופי לאחסנת חומרי הבנייה של הקבלנים. חשוב לציין כי הועברה הנחייה לקבלנים לשמור על סביבה נעימה עם מינימום חומרי בנייהבשטח. בכל מקרה לא נאפשר ריכוז של פסולת בנייה במקום".

כעת טוענת העירייה בתגובתה: "לקבלן אחזקת התשתיות הוקצה כבר על ידי העירייה אתר אחר. המקום נוקה מספר פעמים ואכן בימים אלו מתארגנים לבנייה במקום, כך שהשטח יגודר ויטופל כאתר בנייה על פי חוק".

תאריך: 07/06/2012
גיליון: 839
עמוד: 22
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il