09/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1224 תוצאות התואמות את החיפוש
''די לסחבת ולסבל''
מאת: אלוני יהורם
תושבים מרחוב החמישה סיירו יחד עם חברי המועצה ברחוב והצביעו בפניהם על הסחבת בעבודות הגורמות להם סבל רב. לטענתם ''הקבלן מתעכב והתושבים סובלים. די לסחבת ולסבל''.

נציגים מרחוב החמישה שבו מבוצעות עבודות תשתית ושדרוג סיירו השבוע עם חברי מועצה והצביעו בפניהם על הסחבת בעבודות המתבצעות ברחוב. לטענת התושבים "הבטיחו לנו שהעבודות יסתיימו בסוף חודש מאי ונכון להיום אנחנו בחודש יוני ולא נראה שהעבודות יסתיימו בשבועות הקרובים".

כזכור, לפני כחודש ימים הגיע לידי מערכת העיתון 'אינדקס אוביקטיבי' מכתב מתושבי רחוב החמישה שהתלוננו כי השיפוצים הנערכים ברחוב מתעכבים יותר מדי. לטענתם ''השיפוצים מהווים נזק עצום לרכביהם ולבריאותם''. עפ"י מידע שהגיע לידינו עולה העבודות ברחוב מתעכבות עקב חוסר התאמה בלוח הזמנים בין החברה הכלכלית המבצעת את שדרוג הרחוב ובין התאגיד העירוני המבצע את עבודות התשתית הביוב והמים ומי שסובל בסופו של דבר הם התושבים שהביעו את כעסם בפני חברי המועצה. יש לציין שאין זו הפעם הראשונה שתושבי הרחוב פונים לכל הגורמים המקצועיים בעירייה בבקשה לשים קץ לסבלם ולשדרג את הרחוב כמו שאר הרחובות אלא שלטענתם "כנראה שנולדנו לסבול" אמר אחד התושבים. השבוע בשעות הבוקר ראינו עשרות רכבים נוסעים ברחוב שעדיין לא סלול והדבר מהווה סכנה לרכבים ולתלמידים ההולכים למוסדות החינוך הקיימים ברחוב. התושבים מתכננים להיפגש בימים הקרובים עם נציגי החברה הכלכלית ונציגי התאגיד העירוני במטרה להעלות בפניהם את הבעיות בסחבת העבודות ולשדרג את הרחוב כפי שעשו זאת בשאר הרחובות בעיר. חשוב לציין כי רחוב החמישה הינו רחוב צר ובו ממוקמים מוסדות חינוך כגון בית הספר התיכון "עתיד", "אוהל שלום", "אולפנת זבולון" בית הספר "המפתן".

מהתאגיד העירוני 'עין אפק' נמסר בתגובה: "'עין אפק' החלה בעבודות שדרוג ברחוב החמישה על מנת לתת לתושבי הרחוב מערכת ביוב טובה יותר. תאגיד 'עין אפק' נמצא בקשר ישיר עם תושבי רחוב החמישה ונותן מענה לכל פנייה שמגיעה לפתחו. הנחת הקו הראשי הסתיימה, כעת עוסק הקבלן בחיבור של תושבי הרחוב לקו המרכזי. העבודה נעשית בחצרות הבתים או בסמוך אליהם. שלב חיבור הבתים נמצא בשלב הסופי ובזמן הקרוב הרחוב יימסר לחברה הכלכלית לצורך שיקומו. אנו מודעים ומצרים על אי הנעימות שנגרמה לתושבי הרחוב אך זו זמנית בלבד"

תאריך: 14/06/2012
גיליון: 840
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il