14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
ממשיכה בתפקידה
מאת: אלוני יהורם
המאבק של נשות מועדון 'החלוץ' מול העירייה להשאיר את צבייה שמיר כרכזת מועדון 'החלוץ' לפני כחודש ימים ככל הנראה עזר, והגב' שמיר תמשיך ככל הנראה בינתיים בתפקידה עד להודעה חדשה.

המאבק של נשות מועדון 'החלוץ' מול העירייה להשאיר את צבייה שמיר כרכזת מועדון 'החלוץ' לפני כחודש ימים ככל הנראה עזר, והגב' שמיר תמשיך ככל הנראה בינתיים בתפקידה עד להודעה חדשה. לנו נודע כי בפגישה שהתקיימה בין ראש העירייה משה סיני ובין צבייה שמיר בלשכתו שיבח ראש העיר את הגב' שמיר על עבודתה עם הנשים. לגבי נושא הפרישה דבר שהסעיר את הקשישות הבטיח ראש העירייה לגב' שמיר לבדוק את הנושא ועד אז תמשיך הגב' שמיר בתפקידה עד להודעה חדשה.

כזכור, לפני כחודש ימים הפגינו עשרות נשים מול משרדי העירייה בעקבות מכתב שכתבה מנכלי"ת העירייה אירית נתן לגב' צבייה שמיר ובה היא מודיעה לה על פרישתה לגמלאות. הקשישות שיגרו מכתב לראש העירייה משה סיני ובו הם כתבו "הגב' צבייה שמיר עושה עבודתה בצנעה, במסירות ובנאמנות. מקנה לנו ידע רב. אנשים משכמם ומעלה מגיעים אלינו להרצאות בזכות שמה הטוב וקשריה. צבייה שמיר מעשירה אותנו בהשכלה ואנחנו בזכותה תורמות ומסייעות לקהילה ללא תמורה". הנשים הודיעו שבמידה והעירייה לא תחזור בה מהחלטתה הן ידירו עצמן מהמועדון. יש לציין כי לאחר ההפגנה קיבל ראש העירייה משה סיני את הנשים בלשכתו ושמע את טענותיהן. לאחר ששמע את דבריהן הבטיח ראש העירייה משה סיני לשקול את הנושא ואכן לנו נודע כי מסתמן פתרון והגב' שמיר תמשיך עד להודעה חדשה.

תאריך: 21/06/2012
גיליון: 841
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il