20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
ראש העין מארחת את חדרה
מאת: אלוני יהורם
קבוצת הכדורגל חופים של עירוני ראש העין תארח ביום שישי הקרוב את קבוצת עירוני חדרה במסגרת המחזור החמישי. המנצחת מבין השתיים תעפיל לשלב רבע הגמר.
כזכור, לפני כשבועיים במחזור השני ספגה עירוני ראש העין 'כדורגל חופים' את הפסדה השני לקבוצת עירוני פתח תקווה לאחר שהפסידה שבוע קודם לכן לקבוצת "בני פלפלה" כפר קאסם בתוצאה 1:2 משער "גול הזהב". ראש העין סופגת את הפסדה השני לאחר שנה וחצי של שרשרת ניצחונות.

קבוצת הכדורגל של עירוני ראש העין לא שיחקה בשבוע שעבר עקב פגרה ובהנהלת הקבוצה ניצלו זאת כדי לערוך "שיחות אישיות" עם השחקנים לקראת המחזור הקרוב בו תפגוש עירוני ראש העין את עירוני חדרה לקרב על מקום במשחקי שלב רבע הגמר. לנו ידוע כי שלוש קבוצות מתמודדות על הכרטיס לשלב רבע הגמר: עירוני ראש העין, מכבי חיפה ועירוני חדרה. שלושת הקבוצות עם מספר נקודות זהה כאשר עירוני ראש העין תתפלל להפסדה של מכבי חיפה מול עירוני פתח תקווה. הפסד של חיפה, וראש העין עולה לשלב רבע הגמר (גם במקרה שראש העין תפסיד לחדרה). אם חיפה תנצח, חייבת ראש העין לנצח את עירוני חדרה. בינתיים צירפה ראש העין לסגל השחקנים את שחקן בני יהודה פיני בלילי ששיחק בקבוצה לפני כשנתיים. לנו נודע כי בראש העין לא מסתכלים על כלום פרט לניצחון.

לנו נודע כי בהנהלת הקבוצה לא מתרגשים מההפסדה של הקבוצה לפתח תקווה ואחד מצוות ההנהלה אמר לנו השבוע "הקבוצה עוד תדבר בליגת החופים. זה נכון שאנחנו לא נראים טוב, אבל ניצחון אחד והקבוצה תחזור למסלול הניצחונות ואני מקווה שנדע לשמור על התואר".
תאריך: 28/06/2012
גיליון: 842
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il