20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
מסיימים עונה בכדורסל
מאת: אלוני יהורם
השבוע נערך טקס סיום העונה בכדורסל לשנת 2011/2012. יוסי נצר, יו''ר האגודה אמר ל'ספורט אינדקס': ''תודה ענקית לכל צוות האגודה, מאמנים ולשחקנים. תודה על הכול''.
אגודת מ.ס. כדורסל של ראש העין בראשותו של יו"ר האגודה יוסי נצר ערכה השבוע טקס סיום העונה בהשתתפות מנהלי ובכירי הנהלת האגודה, מאמנים, שחקנים ומאות הורים שבאו לומר תודה לצוות האגודה על עונה נפלאה.

הטקס עצמו התקיים בהיכל הספורט העירוני ע"ש רבין בחטיבת "גוונים" ומנהל האגודה אסי שלם, הנחה את הטקס ונתן סקירה כללית על כל מה שנעשה באגודה החל ממחלקת קבוצת הבוגרים וכלה בבית הספר לכדורסל שבו נלמדים יסודות הכדורסל בניהולו של אביחי חלה. לאחר דברי הברכה נערך משחק ראווה פנימי בין הקבוצות של האגודה והשחקנים זכו למחיאות כפיים מצד ההורים הרבים שפקדו את היציעים.

חשוב לציין, כי אגודת מ.ס. כדורסל של ראש העין זכתה השנה למחמאות רבות ולתגובות חיוביות באתרים שונים באינטרנט של מנהלי האגודות השונות ברחבי הארץ ששיבחו את פועלו של יו"ר האגודה יוסי נצר על ההשקעה והרצון שלו לעזור ולסייע לילדי ראש העין. שיא ההתרגשות היה במהלך הטקס כאשר השחקנים של האגודה נשאו דברי ברכה ליו"ר האגודה יוסי נצר ואמרו לו "תודה ענקית" על ההשקעה והאכפתיות למען השחקנים במהלך כל השנים ובפרט במהלך העונה הנוכחית". דבריהם זכו למחיאות כפיים סוערות בקרב המשתתפים. בסיום דבריהם העניקו השחקנים ליו"ר האגודה יוסי נצר גביע הוקרה כאות מחווה והבעת תודה. הטקס הסתיים בחלוקת גביעים ומדליות למאמני האגודה, לשחקנים מצטיינים ולכל מי שסייע ותרם במהלך כל העונה למען הצלחת האגודה.

הורים רבים ביקשו ממערכת 'ספורט אינדקס' להביע את הערכתם למנהלי האגודה, למאמנים, למנהל בית הספר לכדורסל אביחי חלה על עונה נפלאה "שבזכות צוות המאמנים באגודה מרבית הקבוצות סיימו את העונה בצמרת וחלקם אף זכו באליפות".

יוסי נצר, יו"ר האגודה אמר ל'ספורט אינדקס' "תודה ענקית לכל צוות האגודה, מאמנים ולשחקנים. תודה על הכול".
תאריך: 28/06/2012
גיליון: 842
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il