14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
מפגע תברואתי באזור התעשייה
מאת: אלוני יהורם
דינה סידי, מנכ''ל חברת 'נועה פרזול' בע''מ באזור התעשייה הישן זועקת לעזרה מזה כחודשיים לעירייה בבקשה להסיר את המפגעים התברואתיים באזור ''אנחנו כבר לא מסוגלים לנשום''.

מזה כחודשיים שדינה סידי מנכ"ל חברת 'נועה פירזול' מתלוננת במוקד 106 נגד מפגעי התברואה באזור התעשייה ואף אחד לטענתה לא טרח לבוא ולנקות "חבל שאי אפשר להעביר את הריח מעל גלי הטכנולוגיה. העובדים בורחים הביתה בגלל הריח המסריח הזה" אומרת סידי", ומוסיפה "זו פעם עשירית שאני מתלוננת במוקד 106. גם אחרי חודש וחצי אחרי שהתלוננתי אצל כל הגורמים המוסמכים, עדיין אנחנו סובלים מריח של זבל חמוץ מוגש על מצע של ריח חיות מתות". לדברי סידי, "המכולות שייכות לחברת קייטרינג שזורקות את שאריות האוכל לרבות שאריות בשר לתוך המכולות. מכיוון שבמכולות יש חורים בקרקעית כל הנוזלים נשפכים לכביש, דבר שגורם להצטברות יתושים, חתולים, חרקים, זוחלים, עכברים וריחות בלתי נסבלים. אני מנהלת עסק של 25 עובדים ש 80% מהם תושבי העיר. אני לא יכולה לקבוע פגישות עסקים במשרדינו מפאת המפגע התברואתי". סידי מציינת כי לקוחות ציינו בפנייה כי הם נמנעים מלהגיע למשרדה וזה גורם לה נזק כלכלי ונזק תדמיתי. בנוסף העובדים סובלים מבחילות הקאות ועקיצות יתושים, דבר שגורם להיעדרות מיום עבודה וגורם נזק כלכלי. חלק מהעובדים אף איימו בהתפטרות. סידי מספרת כי על מנת לחוש את המצב הקשה היא זימנה את נציגת העירייה על מנת להראות לה את המצב והבטיחו לה להגיע ועד היום אף אחד לא טרח לעדכן "אמרו לי שיחזרו אלי ועד עכשיו אני מחכה ומחכה". הגב' סידי אמרה השבוע ל'אינדקס אוביקטיבי' כי היא שוקלת לפנות לבית המשפט להגיש תביעה משפטית נגד העירייה גם על מפגע תברואתי שלא מטופל כבר מחודש מאי וגם על אובדן ימי עבודה של עובדים, אובדן ימי עבודה של מנכל"ית, וכמובן עוגמת נפש".

מהעירייה נמסר בתגובה: "הבעיה נפתרה! זוהי מכולה של עסק פרטי. הנושא טופל בתשומת לב מירבית ואינטנסיבית על ידי העירייה, בכל האמצעים שעמדו לרשותה, לרבות אכיפה משפטית, רישוי עסקים ותברואה. נכון להיום, המכולה פונתה ובעל העסק רכש עגלות 1,100 ליטר חדשות".

תאריך: 28/06/2012
גיליון: 842
עמוד: 8
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il