20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
קרב הישרדות בראש העין
מאת: אלוני יהורם
לפני כשבועיים נערכה במתנ''ס ברחוב מבצע דני בעיר תחרות קרב הישרדות הנקראת ''דניס הישרדות ג'יו ג'יטסו'' בין 100 מתחרים תושבי האזור שהציגו במהלך התחרות רמה גבוהה מאוד.

דניס הישרדות ג'יו ג'יטסו, היא אמנות לחימה ישראלית שפותחה משנת 1957 ע"י ד"ר דניס הנובר (דאן 10) והיא מכילה אלמנטים מאומנויות לחימה שונות כגון ג'ודו, קרטה קיוקושינקאי, אייקידו וג'יו ג'יטסו. בשנת 1983 הכירה ההתאחדות האירופית לג'יו ג'יטסו בשיטה זו וזיכתה את דניס בתואר הכבוד של ד"ר לאומנויות לחימה. השיטה קיבלה גם הכרה רשמית ע"י מינהל הספורט ואגף החינוך כשיטת אמנות הלחימה הרשמית של ישראל בשנת 1991. בין היתר זכתה השיטה גם להכרה מצד משרד החינוך, רשות הספורט, מכון וינגייט והפדרציה האירופית לג'יו ג'יטסו. משתתפי החוג שחלקם הרב מתגוררים בראש העין התחרו ביניהם באולם הספורט בנווה אפק. כשמונה שופטים בעלי דרגות בכירות הגיעו לשפוט בתחרות וביניהם גם המאמן של איתי, צדוק שמואלי בעל דרגת דאן 9. באליפות השתתפו כ - 100 מתחרים שהציגו רמה גבוהה ביותר.

מי שלמעשה מפעיל את החוג הוא איתי תושב העיר והוא מורה לחינוך גופני ובעל תואר ראשון ממכללת וינגייט. איתי עובד גם עם ילדים בעלי הפרעות התנהגות למעלה מ- 10 שנים. את החוג דניס השרדות ג'יו ג'יטסו בראש העין הוא פתח לפני כ- 7 שנים. "ההישרדות הוא לא עוד חוג. זו דרך חיים. הערכים עליהם אנחנו מתחנכים, של כבוד הדדי, לחברים, להורים, למורים למדינה ובמיוחד כבוד עצמי, לא רוכשים בעוד שעתיים בשבוע. יש להמשיך ולהתאמן ובעצם לחיות לפי ערכים אלה והכי חשוב, לא לוותר. בעיקר לעצמך..."

תאריך: 05/07/2012
גיליון: 843
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il