14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
אחים להנדסה
מאת: יהורם אלוני
התאומים דור ועידן, תושבי ראש העין, 'מחוברים חזק', עד כדי כך שאפילו הצבא לא הצליח להפריד בניהם. דור ועידן משרתים יחד בחיל ההנדסה.

דור ועידן איזון, בילו יחד את כל ילדותם, למדו באותה השכבה בתיכון 'בגין', שיחקו באותה נבחרת כדורעף, וחלקו את אותו המעגל החברתי במשך כל שנות נערותם. כעת, גם בשירותם הצבאי, כיד הגורל, גויסו לאותו החיל, חיל ההנדסה. דור, אשר היה אמור לדחות את גיוסו כדי להצטרף ללימודי העתודה, התחרט והתגייס, יחד עם אחיו, עידן בנובמבר 2010. שניהם משרתים כיום כלוחמים בחיל ההנדסה הקרבית. דור ועידן שרתו יחד באותה המחלקה בטירונות ויתרה מכך, באותו הגדוד.

הגורל שטרח לחבר ביניהם בלידה, טורח לשמור עליהם קרובים במסגרות השונות. דור יצא לקורס חובשים ועידן המשיך לגדוד 'המח"ץ' בחיל ההנדסה הקרבית, אך למרות זאת, הם המשיכו להיפגש, מדי פעם, באימוני הגדוד. בימים הקרובים יסיימו האחים עידן ודור את האימון המתקדם וימשיכו לשרת יחד, באותו הגדוד. לקשר המיוחד של התאומים, עידן ודור, עם חיל ההנדסה, מקורות היסטוריים. דודם של התאומים שירת באותו הגדוד בדרגת סמג"ד, ואחיהם הגדול שירת בגדוד לפני מספר שנים.

'אינדקס אובייקטיבי' הצליח השבוע לשוחח עם דור באמצעות דובר צה"ל "אני חש גאווה גדולה שאני משרת באותו חיל שבו שירת אחי הגדול והדוד שלי. לחיל ההנדסה הגענו כי אנחנו מרגישים שייכות מיוחדת. דוד שלי שירת כאן בגדוד וגם אחי הגדול היה כאן והם שירתו יחד באותו הגדוד. בתקופה האחרונה אנחנו ביחד ולשמחתי, גם נפגשים במסגרות שונות". דור מבקש להעביר מסר לבני הנוער המתגייסים בימים אלה "כל מי שמתגייס צריך להרגיש כי הוא ממלא את חובתו למדינה ולחברה ולא חלילה לצאת ידי חובה".

בתמונה: דור ועידן איזון

תאריך: 09/08/2012
גיליון: 848
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il