13/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
'גוזלים לנו את כבשת הרש'
מאת: יהורם אלוני
תושבים המתגוררים ברחוב עלי הכהן, בשכונת 'הרקפות', קיימו השבוע כנס חירום נגד החלטת העירייה לבנות גני ילדים על שטח הגן הציבורי בשכונה. התושבים: ''זה מבחינת לגזול את כבשת הרש''.

תושבי שכונת 'הרקפות' לא האמינו שהם ימצאו את עצמם באותה סיטואציה בה נמצאים כעת תושבי שכונת רמב"ם, המתנגדים להקמת גני ילדים על הגן הציבורי בשכונה כחלק מתוכנית הממשלה ליישום דו"ח טרכטנברג. התושבים שמתנגדים להחלטת העירייה כבר החתימו עשרות מתושבי השכונה על עצומה נגד החלטת העירייה, הקוראת לראש העירייה, משה סיני ולגורמים המקצועיים למצוא מקומות חלופיים להקמת הגנים. בימים הקרובים תוגש עצומת התושבים לוועדה המקומית לתכנון ובנייה, לראש העירייה, משה סיני ולגורמים המקצועיים. בכנס תושבים שהתקיים השבוע נשמעו טענות קשות מצד התושבים על כך "שהעירייה לא טרחה ליידע את התושבים על ההחלטה העלולה לפגוע באורח חייהם של התושבים". התושבים מבטיחים להיאבק בכל דרך, כולל מאבק משפטי נגד החלטת העירייה. נציג מוועד הפעולה אמר השבוע ל'אינדקס אובייקטיבי' "אנחנו לא מתכוונים לשבת בחיבוק ידיים. נצא למאבק חסר פשרות נגד החלטת העירייה גם במישור המשפטי וגם במישור התקשורתי. 'גוזלים לנו את כבשת הרש'. זו בושה וחרפה שכך פני הדברים, משום שמדובר בגן הציבורי היחיד שיש בשכונה אז למה להרוס אותו?." עוד נודע כי וועד הפעולה אף פנה לארגון 'מגמה ירוקה' על מנת שיסייע להם במאבק נגד העירייה.

מהעירייה נמסר בתגובה: "מדובר בשטח המיועד למבנה ציבור ולא בשטח ירוק, והעירייה מייעדת שטח זה לבניית גן ילדים לגילאי 3-4 בעקבות המלצות ועדת טרכטנברג. עיריית ראש-העין פעלה במרץ במהלך השנה האחרונה להכשיר ולבנות גני ילדים לגילאי 3-4 במטרה לסייע בהקלת הנטל על מאות זוגות צעירים המתגוררים בעיר. העירייה בונה את הגנים על שטחים ציבוריים, שנועדו על פי החוק והדין לבנייה אפשרית. עיריית ראש העין מאמינה כי גני ילדים אינם פוגעים באיכות החיים, אלא תורמים לילדים ולהוריהם, מקלים על מצוקת הנטל על ההורים ומשרתים את תושבי השכונה בה הם הוקמו, התושבים הנוכחיים, והתושבים העתידיים".

תאריך: 06/09/2012
גיליון: 852
עמוד: 14
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il