13/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
''אנחנו מתים מחום''
מאת: יהורם אלוני
תלמידה מכיתה ח' בחטיבת 'היובל' פונה לראש העירייה, משה סיני, במכתב מרגש: ''המזגנים אצלנו בכל הכיתות לא עובדים, וכולנו מתים מחום''.

פרשת המזגנים במוסדות החינוך בעיר, עדיין לא הסתיימה. השבוע שיגרה אחת התלמידות מחטיבת הביניים 'היובל' מכתב לראש העירייה, בו היא קוראת לו להחליף את המזגנים, "המזגנים אצלנו, בכל הכיתות, לא עובדים וכולנו מתים מחום. גם המורים לא מצליחים ללמד מרוב שחם.. הביאו גם את אב הבית ואנשים שייתקנו והם לא מצליחים. אז תדאג בבקשה שיחליפו לנו את המזגנים". אותה תלמידה כותבת כי "עשרות תלמידים שלחו לראש העירייה הודעות בנושא, ללא כל תגובה". מבדיקה שערך 'אינדקס אוביקטיבי' מתברר כל תלמיד שילם עבור תחזוקת מזגנים בבית הספר כ - 30 ₪, כלומר קרוב ל - 25 אלף ₪. אלה נוספו לקופת בית הספר עבור מטרה זו. אך נכון להיום, המזגנים אינם עובדים. "כיצד ניתן ללמוד וללמד בתוך סאונה מטורפת?", שואלים ההורים שהחליטו שעד אשר לא יוחלפו המזגנים, לא ישולמו תשלומי ההורים לשנה זו. אחד ההורים אמר השבוע ל'אינדקס אוביקטיבי' "כסף למרכז המוזיקה יש, אבל למזג את בתי הספר אין, בושה". כזכור, לפני כמספר חודשים, בישיבת וועד ההורים העירוני עלתה פרשת המזגנים בבתי הספר על סדר היום. חברי וועד ההורים ובראשם דני אבידור, הביעו כעס ותרעומת על כך שמיזוג מוסדות החינוך בעיר ממומן על ידי ההורים. ההורים שיגרו מכתב לרזיאל אחרק, חבר מועצת העיר, בו ביקשו ממנו לפעול בנושא. רזיאל שיגר מכתב למנכ"לית העירייה, אירית נתן, בו הוא מבקש להעלות את נושא מיזוג בתי הספר וגני הילדים בישיבת הנהלת מועצת העיר שתתכנס בקרוב. רזיאל מבקש ממנכ"לית העירייה "לאשר תב"ר מיוחד לצורך מיזוג הכיתות והגנים, ולהוריד את הנטל מעל גבם של ההורים". בישיבה הביעו חברי הוועד את תחושתם כי עיריית ראש העין, כמו כל הערים האחרות בארץ, יכולה למזג את בתי הספר, ללא שום קשר לתקציב החינוך.

מהעירייה נמסר בתגובה: "אכן היו מספר תקלות במזגנים של ביה"ס. כל המזגנים עברו בדיקה של טכנאי מוסמך, חלקם תוקנו וחלקם הוחלפו. למיטב ידיעתנו כיום כל המזגנים של ביה"ס תקינים, וראש העיר קיבל מכתבי תודה רבים ומרגשים על טיפולה המהיר של המערכת בנושא זה".

צילום אילוסטרציה

תאריך: 13/09/2012
גיליון: 853
עמוד: 18
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il