13/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
האם מסתמן פתרון לבעיית העיקול ?
מאת: יהורם אלוני
חבר המועצה, מיכאל מלמד ונציגים מהעירייה יקיימו בימים הקרובים פגישה במטרה לנסות ולפתור את נושא העיקול בבית הכנסת 'חמדת ימים' בשכונת צה''ל בעיר.
חבר המועצה, מיכאל מלמד ונציגים מאגף הגזברות והגבייה מהעירייה יקיימו בימים הקרובים פגישה עם גזבר העירייה, רחבעם חיים, במטרה למצוא פתרון לבעיית העיקול שביצעה מחלקת הגבייה בכספי התרומות של בית הכנסת בגין חובות הארנונה הנאמדים בלמעלה מ- 160 אלף ₪. כזכור, לפני כחודשיים פרסמה מערכת העיתון 'אינדקס אובייקטיבי' כתבה שעסקה באירוע בו מחלקת הגבייה של עיריית ראש העין עיקלה את כל כספי התרומות של בית הכנסת 'חמדת ימים' ברחוב הרש"ש בעיר, בגין חובות מסי הארנונה. מבדיקה שערך 'אינדקס אובייקטיבי' התברר כי "מדובר בחובות קודמים משנים עברו עבור השימוש באולם הנמצא בקומה התחתונה, אותו משכירה העמותה לשימוש משפחות נזקקות".
במהלך חג הסוכות וביום שמחת תורה טענו מתפללי בית הכנסת כי הם מאוכזבים מהתנהלות העירייה בנושא וחוששים לתרום לכבוד בית הכנסת משום שלדבריהם "כל תרומתם, במקום שתעבור לבית הכנסת, תעבור לעירייה". המתפללים ביקשו לקיים פגישה דחופה עם נציגי העירייה במטרה לפתור את הנושא. מתפללי בית הכנסת וחברי העמותה פנו לחבר המועצה, מיכאל מלמד, במטרה לקיים פגישה עם גזבר העירייה, רחבעם חיים, במטרה לנסות ולפתור את המשבר על מנת להסיר את העיקול מבית הכנסת. מלמד עצמו אמר השבוע ל'אינדקס אובייקטיבי' "משיחה שערכתי עם הגזבר, ברצוני לציין כי מצאתי אוזן קשבת לבעיה רגישה זו. אין ספק כי ישנו צער רב בין בתי הכנסת ובשיחה סכום כי גזבר העירייה יערוך בדיקה מקיפה עם המסמכים שהוצגו לו על ידי נציג העמותה בבית הכנסת, ובימים הקרובים, אני מקווה כי ימצא הסדר לשביעות רצונם של מתפללי בית הכנסת".
תאריך: 11/10/2012
גיליון: 856
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il