13/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
כתבי אישום נגד מבצעי הוונדליזם
מאת: יהורם אלוני
המשטרה הגישה כתבי אישום נגד עשרה מהתלמידים שהשתתפו במעשי הוונדליזם בביתה של המורה. מפקד התחנה סנ''צ פרץ רצון: ''אסור שמעשה שכזה יעבור בשתיקה''

משטרת ראש העין הגישה השבוע לבית המשפט בפתח תקווה עשרה כתבי אישום נגד כעשרה מהתלמידים שהשתתפו במעשי הוונדליזם בביתה של המורה מהתיכון לפני כחודשיים. כתבי האישום הוגשו לאחר שהמשטרה ערכה שימוע לתלמידים.

כפי שנחשף לפני כחודשיים ב"אינדקס אובייקטיבי", תלמידים הלומדים באחד מבתי הספר התיכוניים בעיר ניצלו את נסיעתה של אחת המורות לחו"ל יחד עם בני משפחתה בחופש הגדול, פרצו לביתה וביצעו מעשי וונדליזם שכלל מסיבות רועשות, שתיית אלכוהול, הרס מכשירי חשמל, עשיית צרכים במכונת הכביסה, פתיחת מגירות אישיות וביצוע רכישות בכרטיסי האשראי של המורה.

אחד השכנים, שכנראה ידע על שהותה של המורה בחו"ל, הבחין בחשודים והתקשר למורה. במקביל, הזעיק השכן את כוחות המשטרה שמצאו את החשודים, רובם שיכורים, בביתה של המורה. התלמידים נלקחו לתחנת המשטרה לחקירה והודו במעשים המיוחסים להם. מחקירת המשטרה עלה כי החשוד המרכזי בפרשה ניצל את המידע המוקדם שהיה ברשותו, לפיו המורה, יחד עם משפחתה, נסעה לחופשה בחו"ל. יחד עם חבריו פרץ התלמיד לביתה של המורה ו"חגג" יחד עמם במשך מספר ימים בביתה.

הפרשה קיבלה הד תקשורתי בארץ, פגעה בתדמיתה של ראש העין ועוררה סערה בקרב תושבי העיר. במשרד החינוך מיהרו לגנות את המעשים וקראו לגורמים המקצועיים למצות את ההליכים עם אותם התלמידים. מפקד תחנת משטרת ראש העין, סנ"צ פרץ רצון, שראה בחומרה רבה את המעשים המיוחסים לנערים, הנחה לפעול במלוא חומרת הדין נגד החשודים ונגד מעורבים נוספים בפרשה. אכן השבוע הוגשו כתבי אישום נגד אותם מבצעי הוונדליזם.

בשיחה שערך השבוע "אינדקס אובייקטיבי" עם מפקד התחנה, סנ"צ פרץ רצון, הדגיש מפקד התחנה כי "המשטרה החליטה להגיש כתבי אישום נגד אותם נערים משום שאותם הנערים ביצעו מעשים חמורים ואסור לעבור על זה בשתיקה". עוד הדגיש סנ"צ פרץ רצון "יתרה מכך, בניגוד למה שטענו הנערים בחקירה כי קיבלו מפתח לדירה, זה לא נכון. מחקירה שערכנו מתברר שהם לא קיבלו מפתח אלא פרצו לדירה ועשו נזק בלתי הפיך. חלקם היו שיכורים והם צריכים לשלם על מה שהם עשו".

בתמונה: מפקד התחנה סנ"צ פרץ רצון

תאריך: 25/10/2012
גיליון: 858
עמוד: 10
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il