20/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 527 תוצאות התואמות את החיפוש
ניצחון ראשון לקבוצת הכדורגל החדשה
מאת: יהורם אלוני
הקבוצה החדשה של מ.ס. כדורגל ראש העין השיגה בשבת האחרונה ניצחון חוץ ראשון נגד בית''ר אורנית 0:1
הקבוצה החדשה בכדורגל של מ.ס. ראש העין השיגה סוף סוף ניצחון ראשון לאחר ארבעה מחזורים בהם לא הצליחה לנצח. בשבת האחרונה, במסגרת המחזור החמישי בליגה ג' התארחה הקבוצה מראש העין אצל יריבתה בית"ר אורנית. לאחר 48 דקות של כדורגל משובח ואטרקטיבי מצידה של ראש העין, הצליח לירון יצחק, שחקנה של ראש העין להעלות את קבוצתו ליתרון. היה זה רק עניין של זמן עד להבקעת שער היתרון שכן הקבוצה מראש העין השתלטה על המשחק החל משריקת הפתיחה והכתיבה את הקצב. ההזדמנויות הרבות להבקעה הוחמצו בסמוך לשער. אך כאמור, בדקה ה- 48 הצליחה ראש העין לעלות ליתרון, יתרון שנותר עד לשריקת הסיום.

כזכור, עוד בשבוע שעבר נכתב במדור "ספורט אינדקס" כי הנהלת הקבוצה לא מתרגשת למרות שקבוצת הכדורגל החדשה של מ.ס. ראש העין עדיין לא רשמה ניצחון מאז פתיחת הליגה. "הקבוצה נמצאת במגמת עלייה למרות התוצאות במגרש שאינן מחמיאות לנו. סגנון המשחק השתנה והשחקנים מחוברים ורק מחכים לניצחון הראשון שאני מאמין שיבוא מהר מאוד", כך מסר, בשבוע שעבר, אחד מחברי הנהלת הקבוצה. ואכן, תוצאות המשחק של שבת שעברה מוכיחות את כוח האמונה והיכולת שהתגבשה בקבוצה.

מאמן הקבוצה דני חדד, שאימן בעבר את "הפועל" ראש העין וכיום עומד על הקווים, אמר "כבר תקופה ארוכה שאנחנו משחקים טוב ומצליחים להגיע למצבים של הבקעת שערים אולם בחוסר מזל אנחנו לא מצליחים להבקיע. הניצחון הזה מאותת לנו כי החיבור בין השחקנים הגיע ואני מקווה שהוא ישפיע על השחקנים שימשיכו לנצח". יו"ר הקבוצה, ערן אביב אמר "אני שמח על הניצחון ואני מקווה שיהיה לזה המשכיות גם במשחקים הבאים". בשבוע הבא תארח מ.ס. כדורגל של ראש העין את מ.ס. נתניה במסגרת המחזור ה- 6 בליגה ג' ובהנהלת הקבוצה מקווים להמשיך את רצף הניצחונות מהשבוע שעבר.

תאריך: 01/11/2012
גיליון: 859
עמוד: 32
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il