16/09/2014
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 131 תוצאות התואמות את החיפוש
משולחנה של דוברת עיריית ראש העין-גליון 771
מאת: לי ליבר
ערוכים לשעת חירום, תורם נדיב לחינוך, הפתעה לראש העיר ומהפך בפח, שבחים לפרויקט 'מהפך בפח'
בעירייה ערוכים לשעת חירום:
השבוע התקיים כנס ארצי- היערכות לשעת חירות במרכז תרבות ואמנות ע"ש קימרלינג בהשתתפות עובדי העירייה, פיקוד העורף ובעלי תפקידים נוספים. במהלך ההשתלמות שמעו המשתתפים הרצאות בנושא מתאר אפשרי להיפגעות העורף, התארגנות העיר ואופן פעילותה בשעת חירום, סיירו במתקני הקליטה בעיר ותרגלו מצב חירום ופינוי עירוני.
אמיר פוריאן, חבר מועצה ומחזיק תיק חירום: "אנו הולכים להכפיל את כמות התושבים בשנים הקרובות בעיר ויש להיערך לכך. אנו מגייסים מתנדבים נוספים לשעת חירום".
ראש העיר, משה סיני, ברך את המשתתפים: "אני מאחל לכם הנאה בהשתלמות. מי שפועל יוצר הנאה. אנו חיים באזור רווי אי יציבות והפתעות של איומים חיצונים. מאוד חשובה ההיערכות שלנו בעיר לשעת חירום. אנו חיים במדינה שמבקשים לפגוע בה והגופים המקומיים יודעים לתת את התשובות".
 
תורם נדיב למערכת החינוך:
לאחרונה גיבש ראש העיר, משה סיני, מתווה פעילות מול תורם (שביקש להישאר בעילום שם) שביקש לתרום למערכת החינוך העירונית בנושאים שונים ומגוונים. לאחר בדיקת הנושא יחד עם התורם הוחלט על פרויקטים שהוא יסייע במימונם: תוכנית ארוכת טווח ל- 100% בגרות בתיכון "בגין" (במטרה שכל תלמיד יסיים את הלימודים עם תעודת בגרות, ללא יוצא מן הכלל), תגבור שיעורים לתלמידים מתקשים בחטיבות הביניים לקראת המעבר לתיכון, בנוסף ביקש התורם לתרום כסף לחדר המוזיקה בתיכון "בגין" ותרם חדר מחשבים לאחת מחטיבות הביניים. יש לציין כי התורם אינו מתגורר בראש העין וכאשר נשאל מדוע החליט לתרום דווקא למערכת החינוך בעיר, השיב: "התאהבתי בעשייה החינוכית של ראש העיר ומנהל אגף החינוך".
 
איזו הפתעה חיכתה לראש העיר בביקור באוהל שרה?
ראש העיר, משה סיני, ביקר השבוע בביה"ס 'אוהל שרה' כחלק מביקורים שוטפים שהוא מקיים בבתי הספר בעיר. במהלך הביקור חיכתה לו הפתעה: התלמידה שקד כהן מכיתה ו' ביקשה להעניק לו מתנה שהכינה בשיעור אומנות בביה"ס. שקד ניגשה לסיני ונתנה לו תמונה בשילוב אלמנטים מוזיקליים. סיני התרגש מהמחווה וציין את התרשמותו מהרמה הגבוהה והאיכותית של הציור.
 
שבחים לפרויקט 'מהפך בפח':
השבוע אירחה המחלקה לאיכות וסביבה את מיקי יקואל, ממיזם "יוזמת האנרגיה הטובה"- שמטרתו להעלות למודעות הציבורית את תופעת שינויי האקלים ואת הכורח בעצמאות אנרגטית לישראל. יקואל התרשם מאוד מפעילויות המיחזור הננקטות בעיר וציין: "התרשמנו מביצוע מצוין של פרויקט הפרדת פסולת. עיריית ראש העין נמצאת במקום מתקדם מאוד, בוודאי יחסית לרשויות מקומיות אחרות. אני מאמין שההיענות של התושבים נובעת גם מ"הידבקות" בהתלהבות שאנשי המחלקה משדרים ואני מקווה כי הנושא החשוב הזה יתפתח ויצליח". כמו כן ציין יקואל כי יבחן אפשרות לשיתוף פעולה עם העירייה בנושא פסולת אלקטרונית.
תאריך: 27/01/2011
גיליון: 771
עמוד: 26
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס וסקרים
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדובר
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il