14/10/2013
אודותינו מהדורת השבוע מהדורות קודמות חיפוש בארכיון דפי אינדקס תושבים מגיבים צור קשר
תוצאות חיפוש
נמצאו 1230 תוצאות התואמות את החיפוש
זהירות מפגע לפניך 860
מאת: יהורם אלוני
* כביש מסוכן * מתקן מיחזור שאינו במקומו * אבנים משתלבות מתפרקות *שלט ש''נחבא אל העצים''
תמונה מספר 1- התושבים ברחוב גלוסקא פנו מספר פעמים לעירייה ולגורמים המוסמכים על מנת לתקן את הכביש הסמוך לבית מספר 10 שגרם, לא אחת, למעידת קשישים עוברי אורח. פנייה למוקד העירוני נענתה בעבר בהבטחה לתקן. נכון להיום טרם נעשה דבר. לטיפולכם.
תמונה מספר 2- מי הציב את מתקן המחזור בשטח המיועד לחניית כלי רכב? ומדוע לא דואגת העירייה להזיז את הגרוטאה שחונה כבר כמה וכמה חודשים במקום? הרי מדובר בחנייה עבור באי הספרייה העירונית וקופת החולים. פניות לגורמים המקצועיים התבצעו אולם טרם טופל הנושא. לטיפולכם.
תמונה מספר 3- במדרכה המובילה למועדון "הצופים" ברחוב הציונות בגבעת הסלעים, הולכים עשרות ילדים בדרך למועדון ונתקלים, מדי יום, במדרכה השבורה: האבנים המשתלבות מתפרקות, עובדה המהווה סכנה להולכי הרגל. תושבי השכונה פנו לגורמים המקצועיים מספר פעמים. לטיפולכם.
תמונה מספר 4- לא הגיע הזמן לקרוא לגנן שיגזום את העץ המסתיר את השלט "גבעת הסלעים"? תושבים שהתקשרו למערכת דיווחו שפנו מספר פעמים למוקד ועדיין הנושא לא טופל. לטיפולכם.

תגובת העירייה "במרחב הציבורי קיימים מפגעים שנגרמים מסיבות שונות כמו ונדליזם, בלאי טבעי, נזקי טבע, עבודות פיתוח ועוד, והטיפול בהם הוא חלק מעבודתה השוטפת של העירייה. המפגעים מתגלים בדרכים שונות כגון: סיורים שגרתיים של עובדי העירייה השונים, דיווחים למוקד העירוני ועוד. המפגעים מטופלים בהתאם לחומרתם ולפי האמצעים העומדים לרשות העירייה, נכנסים תמיד לתוכניות העבודה, ומתוקנים. יש לציין, כי בעיר ישנן עבודות פיתוח בהיקפים של עשרות מיליונים. אנו מודים לעיתון על המעקב הקבוע אחר הפעילויות. גורמי המקצוע ברשות המקומית יטפלו בכל הנושאים, קטנים כגדולים."

 

תאריך: 08/11/2012
גיליון: 860
עמוד: 20
חדשות ראש העין
תשחץ
לוח אינדקס
חדשות השומרון
סודוקו
נדל''ן
הכתבה המרכזית
אסטרולוגיה
במחשבה שנייה
לא קונבנציונאלי
מדור משפטי
חגים ומועדי ישראל
חינוך ותרבות
מדור חקירות
חדשות בארץ
ספורט
מחשבים
טוקבקינדקס
פלילי
רפואת שיניים
משולחן הדוברת
סיבוב בעיר
צרכנות
שונות

  הדפסהדפס

 
אינדקס אובייקטיבי רח' שבזי 26 ראש העין, 48622   טל:03-9022299, 0544-318001 פקס: 03-9022298
אודותינו | מהדורת השבוע | מהדורות קודמות | חיפוש בארכיון | תושבים מגיבים | תקנון | מפת האתר
Powered by הקמת אתרים  קידום אתרים עיצוב אתר - קצנשטיין גילי , נטלי חדד ארמי כל הזכויות שמורות © www.index-r.co.il